Obserwuj w Google News

Czy widok lwa we śnie zawsze zapowiada niebezpieczeństwo? Przekonaj się!

4 min. czytania
07.02.2019 15:41
Zareaguj Reakcja

Lew kojarzy się z siłą, ale i niebezpieczeństwem. Przyśnił ci się atak lwa a może dwa lwy lub lew i tygrys? Sprawdź, jak sennik interpretuje sen o lwie!

Czy widok lwa we śnie zawsze zapowiada niebezpieczeństwo? Przekonaj się!
fot. Schutterstock

Lew symbolizuje waleczność, drapieżność, ale i odwagę. Miałeś sen, w którym przyśnił ci się lew i wciąż zastanawiasz się nad jego interpretacją? Zobacz, czy jego widok we śnie to dla ciebie pozytywny, czy negatywny znak!

Redakcja poleca

Sennik: lew

Lew to zwierzę, które często pojawia się w marzeniach sennych. Z jednej strony kojarzy się nam z siłą, z drugiej bywa postrzegany jako zagrożenie. A jak ten sen interpretuje sennik? Przeważnie lew, który pojawia się we śnie może odnosić się do niepohamowanych emocji, uczuć i instynktów. Zdarza się, że tuż po przebudzeniu sen ten wywołuje w nas lęk i obawiamy się, że może być on zapowiedzią jakiegoś niebezpieczeństwa. Wszystko to jednak zależne jest w dużej mierze od kontekstu, w jakim go widzimy. W tym przypadku kluczowa wydaje się być jego postawa wobec nas, to, czy lew jest agresywny, czy może raczej nastawiony do nas neutralnie. Ważne jest również miejsce, w którym pojawia się we śnie. Biorąc pod uwagę wszystkie te elementy możemy uzyskać interpretację, którą będzie nam łatwiej odnieść do swojego życia codziennego.

Sen: lew przed którym uciekasz

Taki sen podobnie jak każdy inny sen o ucieczce nie musi od razu oznaczać realnego zagrożenia. Bardziej wskazuje na to, że w swoim życiu realnym brakuje ci poczucia bezpieczeństwa. Być może w twoim życiu zdarzyły się jakieś przykre sytuacje, które sprawiły, że tracisz nad nim kontrolę. W sensie metaforycznym sen, w którym uciekasz przed lwem może być również próbą ucieczki od problemów i trosk, które wkradły się ostatnio do twojej codzienności. Czasami sen ten można potraktować właśnie jako wskazówkę, aby spróbować zmierzyć się ze wszystkimi kłopotami, bo ucieczka od nich na dłuższą metę nie przyniesie nic dobrego.

Sen o lwie śpiącym

Widok śpiącego lwa we śnie to podobnie jak sen o ślubie zapowiedź szczęśliwego życia rodzinnego. Sennik wskazuje, że taki obraz senny może pojawić się u osób, które czują się spełnione w sferze osobistej, a udane życie rodzinne jest dla nich źródłem radości i satysfakcji. Sen ten może być również zapowiedzią wypełnionych spokojem i harmonią dni spędzonych w gronie najbliższym. Wspólne chwile pomogą ci oderwać się od codziennych trosk i zmartwień. Dla osób, które żyją ciągle w biegu i nie mają czasu na pielęgnowanie relacji z rodziną sen o śpiącym lwie można potraktować jako wskazówkę, aby zwolnić tempo i skupić się na najważniejszych osobach w swoim życiu.

Zobacz także: Miałeś sen, w którym twoim oczom ukazał się ojciec? Poznaj jego interpretacje!

Sennik: atak lwa

Atak lwa we śnie to jeden z tych snów, który jak najszybciej chcielibyśmy wymazać z pamięci. Taki obraz senny wzbudza w nas przeważnie strach i lęk o swoje zdrowie w życiu realnym. Według sennika może on oznaczać jakieś zagrożenie i nadchodzące problemy, które poważnie namieszają w twojej sferze prywatnej i zawodowej. Atak lwa we śnie podpowiada, aby być bardziej ostrożnym w różnych sytuacjach. Sen ten podobnie jak atakujący wilk we śnie może oznaczać również fałszywych ludzi w twoim najbliższym otoczeniu. Zastanów się, czy na pewno każda z osób jest warta twojego zaufania. Sen ten można potraktować jako wskazówkę aby zachować większą czujność w relacjach z innymi, bo nie każdy jest ci tak życzliwy, jakby ci się mogło wydawać.

Sennik: lew i tygrys

Według sennika taki sen ostrzega przed niebezpieczeństwem. To znak, że niektóre osoby będą chciały pokazać nad tobą swoją wyższość. Może to dotyczyć zarówno spraw na polu osobistym, jak i zawodowym. Być może przyjdzie ci konkurować z innymi w różnych sytuacjach, co nie będzie dla ciebie łatwym zadaniem. Według niektórych interpretacji lew i tygrys we śnie mogą być również ostrzeżeniem, aby nie lekceważyć swoich konkurentów, bowiem mogą uderzyć ze zdwojoną siłą i co za tym idzie będziesz musiał wykazać się dużą cierpliwością i odwagą, aby wyjść zwycięsko z tej walki.

Sennik: dwa lwy

Dwa lwy widziane we śnie często przytrafiają się osobom, które wyróżniają się dużą odwagą i walecznością. Taki sen może oznaczać, że nie boisz się żadnych wyzwań a wszelkie trudności i kłopoty traktujesz jako chwilowe przeszkody  na drodze do realizacji swojego celu. Sen ten może  wskazywać, że w najbliższym czasie czeka cię trudne i odpowiedzialne zadanie, ale dzięki swojej konsekwencji i determinacji z łatwością sobie z nim poradzisz.

Sennik: lew w domu

Sen, w którym twoim oczom ukazuje się lew w domu może oznaczać jakieś chwilowe kłopoty rodzinne. Według niektórych senników taki sen, podobnie jak sen o kłótni może zwiastować konflikt z kimś z członków twojej rodziny, który sprawi, że wasze relacje na jakiś czas ulegną wyraźnemu osłabieniu.

Zobacz także: Suknia ślubna to marzenie każdej kobiety, a jak interpretować taki sen?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

 

Nie z każdym potrafimy się porozumieć. Niektóre relacje mogą być dla nas wręcz toksyczne. Sprawdź, którego znaku zodiaku powinieneś się wystrzegać. 

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie toksyczny?