Obserwuj w Google News

Czy pocałunek we śnie to zawsze dla nas pozytywny znak?

4 min. czytania
30.11.2018 09:02
Zareaguj Reakcja

Pocałunek może pojawiać się w snach nie tylko zakochanych osób. Sennik wskazuje, że każdy taki obraz senny można interpretować na wiele sposobów. Śnił się pocałunek w policzek, usta lub w rękę? A może miałeś sen, w którym widziałeś pocałunek na pożegnanie? Sprawdź, co mógł oznaczać!

Czy pocałunek we śnie to zawsze dla nas pozytywny znak?
fot. Schutterstock

Pocałunek widziany we śnie w pierwszej kolejności przywołuje nam na myśl skojarzenia z pięknymi romantycznymi filmami lub książkami. Okazuje się jednak, że sennik ma dla nas wiele różnych interpretacji tego symbolu, które nie zawsze są pozytywne. Dużo zależy od kontekstu w jakim się odbywa pocałunek. Jesteś ciekawy, jak interpretować taki sen? Oto popularne interpretacje!

Redakcja poleca

Sennik: pocałunek

Pocałunek zazwyczaj kojarzy się nam z bliskością, uczuciem, silnymi relacjami między ludźmi. Symbolika takiego snu może być niezwykle szeroka i odnosić się do różnych aspektów życia.  Większość senników wskazuje, że pocałunek może być wyrazem wewnętrznych uczuć
i emocji, które na co dzień osoba śniąca tłumi w sobie. W wielu kulturach pocałunkiem można witać lub też żegnać inną osobą. Interpretacja snu, w którym pojawia się pocałunek zależy nie tylko od tego jaki jest to rodzaj pocałunku, ale również kto jest osobą całującą, a kto - obdarowaną całusem.

Sennik: pocałunek w policzek

Sen, w którym całujesz kogoś w policzek oznacza, że w życiu realnym masz bliskie relacje z innymi ludźmi,  cenisz swoich przyjaciół, którzy są gotowi pomóc ci w każdej, najbardziej trudnej sytuacji. Jeżeli natomiast dostajesz pocałunek w policzek od kogoś innego to sen ten, podobnie jak sen o pieniądzach zwiastuje pomyślność w sferze finansowej lub od dawna wyczekiwany awans w pracy. To znak, że twoje działania zostaną docenione i uda ci się wzbudzić podziw u innych osób.

Sennik: pocałunek w usta

To jeden z najbardziej popularnych motywów sennych. Jest to niezwykle intymny sposób wyrażenia swoich uczuć względem drugiej osoby i w podobnym tonie interpretuje go sennik. W jego tłumaczeniu taki sen może być wyrazem podświadomych pragnień i uczuć, które w życiu realnym są odkładane przez osobę śniącą na dalszy plan. Pocałunek w usta widziany we śnie może być również wyrazem silnych namiętności i emocji, które aktualnie przeżywasz swoim życiu.  Taki sen często może pojawić się u osób, które potrzebują bliskości i wsparcia drugiej osoby.

Sen o pocałunku nieznajomego

Taki sen to przestroga dla osoby śniącej, aby w życiu realnym była bardziej ostrożna
w kontaktach z innymi. Okazuje się bowiem, że nie każdy z twojego otoczenia jest
ci przychylny. Sen ten, podobnie jak sen o zdradzie może również oznaczać, że ktoś twoich z bliskich bardzo cię zrani i zawiedzie i może upłynąć wiele czasu, zanim znów mu zaufasz. W przypadku, gdy to kobieta śni o pocałunku z nieznajomym powinna zachować większą czujność w relacjach z innymi, które mogą być dla niej źródłem frustracji i problemów.

Zobacz także: Co może znaczyć pojawienie się mężczyzny we śnie? Podpowiadamy!

Sennik: całować się z mężczyzną

W przypadku, gdy śnił ci się pocałunek z mężczyzną z twojej inicjatywy, musisz przygotować się na jakieś rozczarowanie w życiu osobistym. Według niektórych senników może być to nawet symbol rozstania i pożegnania się z osobą, z którą do dotychczas łączyła cię silna więź. Całowanie mężczyzny we śnie może również symbolizować konieczność wyjaśnienia sobie z bliską ci osobą różnych spraw i niedomówień, które są przyczyny kłótni w waszym związku.

Sennik: pocałunek w czoło

Taki pocałunek wzbudza wiele pozytywnych odczuć  i niemal zawsze kojarzy się z czułością i troską o drugą osobę.  Według sennika taki sen może oznaczać, że w życiu realnym martwisz się o kogoś i chcesz dla tej osoby jak najlepiej. Jeżeli z kolei to ty całujesz we śnie w czoło  kogoś innego, może to oznaczać, że czujesz się ostatnio zagubiony i samotny i potrzebujesz wsparcia oraz otuchy ze strony innych ci osób. Pomoc najbliższych daje ci poczucie bezpieczeństwa i miłości.

Sennik: całować się z byłym chłopakiem

Taki sen, jak każdy inny sen o byłym chłopaku może wzbudzić w osobie śniącej mieszane uczucia, szczególnie wtedy, gdy na jej  drodze pojawił się już ktoś inny, z kim próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Co może oznaczać taki sen? Sennik wskazuje, że często taki sen może pojawiać się w sytuacji, gdy wciąż podświadomie żywisz ciepłe uczucia do swojej wcześniejszej połówki i mimo, że nie jesteście już razem zdarza ci się o niej myśleć. W innym aspekcie sen o byłym chłopaku często mają osoby, które weszły w kolejny związek, ale nie do końca są pewne swoich uczuć do nowego partnera, wciąż porównując go z wcześniejszym.

Sennik:  pocałunek w rękę

Całowanie w rękę innej osoby we śnie oznacza, że darzysz ją dużym szacunkiem i jest dla ciebie autorytetem w jakiejś dziedzinie. W przypadku, gdy to z kolei ty całujesz inną osobę w rękę we śnie powinieneś przygotować  się na liczne sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym.

Zobacz także: Miałeś dziwny sen o mięsie? Sprawdź, co może oznaczać!

  Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

 

Chcesz wiedzieć, jakie są najgorętsze znaki zodiaku? Odpowiedź na to pytanie, znajdziesz poniżej!

Te znaki zodiaku są najgorętszymi kochankami!