Obserwuj w Google News

Czy jabłko we śnie to dla ciebie dobry znak? Sprawdź, co podpowiada sennik!

4 min. czytania
07.02.2019 15:32
Zareaguj Reakcja

Jabłka mogą przyśnić się nie tylko miłośnikom tych owoców. Jak sennik interpretuje jabłka na drzewie, jabłka w skrzynkach albo żółte i czerwone? Przekonaj się!

Czy jabłko we śnie to dla ciebie dobry znak? Sprawdź, co podpowiada sennik!
fot. Schutterstock

Symbolika jabłka jest bardzo szeroka i nic dziwnego, że motyw ten od najdawniejszych lat jest wykorzystywany w malarstwie, muzyce, jak również literaturze. A co może oznaczać widok jabłka w marzeniach sennych? Te interpretacje są najbardziej popularne!

Redakcja poleca

Sennik: jabłka

Według sennika jabłko symbolizuje naturę, płodność, silne uczucie, jak również pożądanie. Interpretacja tego snu nie jest jednak jednoznaczna i aby odczytać jego sens konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka szczegółów, które się w nim pojawiają. Przede wszystkim ważne jest, w jakim kontekście je widzimy i co robi z nimi osoba śniąca. Czy widzisz, jak  zrywa lub kupuje jabłka, a może tylko je ogląda? Liczy się również kolor jabłek. Inne znaczenie będzie miał bowiem sen, w którym twoim oczom jak  ukazuje się jabłko o zabarwieniu czerwonym, a inne, gdy ta barwa będzie żółta lub zielona. Jeżeli przyśniło ci się jabłko, postaraj się po obudzeniu zapisać jak najwięcej elementów, które pamiętasz, a wtedy łatwiej ci będzie ułożyć je w sensowną całość i zrozumieć znaczenie tego snu w kontekście swojego życia.

Sennik: jabłka kupować

W przypadku, gdy widzisz w swoim śnie, jak dokonujesz zakupu jabłek to dla ciebie pozytywny znak. Według sennika kupowanie jabłek oznacza, że w swoim życiu otaczasz się dobrymi ludźmi. Masz wokół siebie wielu wiernych, oddanych przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Czasami sen ten podobnie jak sen o telefonie warto potraktować jako wskazówkę, aby więcej czasu poświęcać swoim znajomym. Być może w ostatnich dniach jesteś przytłoczony nadmiarem obowiązków, ale warto znaleźć chociaż chwilę, aby pielęgnować relacje z innymi. Krótkie spotkanie lub telefon na pewno pomogą podtrzymać wasze więzi.

Sennik: jabłka na drzewie

Widok jabłek na drzewie we śnie to dla ciebie bardzo dobra wróżba. Masz duże szanse, że wszystkie twoje plany powiodą się, dlatego już teraz warto wcielać je w życie. W tym śnie powinieneś zwrócić uwagę również na to, czy owoce nie rosną za wysoko. Wówczas może to oznaczać, że masz zbyt wygórowane ambicje i stawiasz sobie cele, które nie są możliwe do realizacji. Jabłka na drzewie są często interpretowane przez sennik również jako symbol wiedzy oraz mądrości.

Sennik: jabłka w skrzynkach

W przypadku, gdy zobaczyłeś w swoim śnie jabłka w skrzynkach może to oznaczać, że przed tobą bardzo pracowity okres wypełniony licznymi obowiązkami. Będziesz musiał stawić czoło licznym odpowiedzialnym zadaniom, ale ich wykonanie przyniesie ci dużo satysfakcji i zmotywuje do dalszych działań. Sen ten, podobnie jak sen o pieniądzach może oznaczać także powodzenie w interesach i sukces finansowy.

Zobacz także: Śniła Ci się babcia? Poznaj znaczenie tego snu!

Sennik: jabłka widzieć

Widok jabłka we śnie należy interpretować jako oznakę dobrego zdrowia i samopoczucia.  Możliwe, że w życiu realnym jesteś osobą, dla której duże znaczenie ma dbanie o kondycję psychiczną i fizyczną, co przejawia się w racjonalnym odżywianiu i licznych wizytach na siłowni. Co ciekawe, według niektórych senników jabłko we śnie, podobnie jak sen o weselu lub sen o ślubie może być zapowiedzią zawarcia związku małżeńskiego.

Sennik: jabłka żółte

Żółte jabłka we śnie nie niosą ze sobą dobrych wieści. Według sennika czekają cię trudne dni i będziesz musiał uporać się z wieloma trudnymi sprawami zarówno na polu osobistym, jak i zawodowym. Niestety napięte dni oraz duża ilość obowiązków mogą znacznie obniżyć twoje samopoczucie.

Sennik: jabłka czerwone

Widok, pięknych, czerwonych dojrzałych jabłek we śnie to zapowiedź radosnych chwil w twoim życiu. Poczujesz się spełniony zarówno w życiu osobistym,  jak i w pracy. Czerwone jabłko to również symbol szczęścia w miłości. Możesz liczyć na to, że twój związek z dnia na dzień będzie rozkwitał i twoje życie uczuciowe nabierze rumieńców.

Zobacz także: Przyśniła ci się mama? Sprawdź, co oznacza dla ciebie taki sen!

Sennik: jabłka duże

Duże jabłko we śnie oznacza, że uda ci się zrealizować, to co sobie zaplanowałeś. Masz właśnie dobry czas na podejmowanie nowych inicjatyw i przedsięwzięć. Możesz być pewny, że dzięki swojej pracowitości i konsekwentnemu dążeniu do celu uda ci się osiągnąć upragniony sukces.

Sennik: jabłka zielone

Taki widok we śnie to wskazówka, aby zastanowić się nad swoim postępowaniem. Możliwe, że twoje zachowanie w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia. Sen ten, podobnie jak sen o dziecku może oznaczać również niedojrzałość osoby śniącej.

Sennik: jabłka zrywać

Zrywanie jabłek we śnieto dla ciebie pomyślny znak. Według sennika czeka cię powodzenie w pracy. Jeżeli od dawna marzyłeś o awansie, to twoje marzenie ma szansę się spełnić.

Zobacz także: Czy wilk we śnie zawsze oznacza niebezpieczeństwo? Przekonaj się!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

 

Nie z każdym potrafimy się porozumieć. Niektóre relacje mogą być dla nas wręcz toksyczne. Sprawdź, którego znaku zodiaku powinieneś się wystrzegać. 

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie toksyczny?