Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

17.07.2020 15:36

Jakie żywioły są przypisane do waszych znaków zodiaku? Sprawdź to i dowiedz się, czy ty i twój partner jesteście sobie pisani.

Młoda kobieta idzie po klifie, trzymając z tyłu za rękę swojego partnera i patrzy na morze
fot. Shutterstock

Wszystko, co dzieje się w naszym życiu, zapisane jest w gwiazdach. Również to, z kim się spotykamy. Podczas, gdy wybór partnera tymczasowo może wydawać się dobry, warto zdać sobie sprawę, czy ten związek ma szansę przetrwać przez dłuższy czas. A na to wpływ może mieć żywioł nasz i naszego partnera. Do każdego znaku zodiaku przypisany jest bowiem inny konkretny żywioł. Sprawdź, które połączenia mają szansę na udany związek, a czyje relacje raczej zakończą się fiaskiem. 

Zobacz także: 9 znaków, że ten facet złamie ci serce. Jego po prostu nie da się zmienić

Żywioły znaków zodiaku w związku. Czy jesteście dopasowani?

Jak już wspomniałam, każdy znak zodiaku ma przypisany swój żywioł, który określa jego osobowość. Może też świadczyć o tym, do kogo pasujemy, a do kogo nie.

Są cztery żywioły, do których przypisanych jest 12 znaków zodiaku: 

  • Ogień - Baran, Lew, Strzelec
  • Woda - Rak, Skorpion, Ryby
  • Ziemia - Byk, Panna, Koziorożec
  • Powietrze - Bliźnięta, Waga, Wodnik

Jak wyglądają związki pomiędzy nimi? Opisujemy każde połączenie!

Ogień + Ogień

To mieszanka wybuchowa. Tę dwójkę zawsze będzie łączyć płomienne uczucie, jednak bardzo łatwo też taka relacja może się wypalić. To naprawdę silne osobowości, w związku z czym właśnie siebie samych będą stawiać na pierwszym miejscu, nie myśląc o partnerze. Taka relacja nie może przerodzić się w prawdziwą walkę, zamiast udanego związku. 

Ogień + Ziemia

To bardzo dobre połączenie, pod warunkiem, że partner, którego żywiołem jest Ziemia, wykaże się ogromną cierpliwością. W innym przypadku nie będzie mu łatwo znieść humorków ognistego ukochanego. On bowiem nie potrafi się zmienić pod wpływem innych. Potrafi się jednak bardzo przywiązać do dynamicznej i cierpliwej Ziemi i być jej oddany.

Ogień + Woda

To połączenie nie ma prawa się udać. Choć mogą połączyć was wspólne pasje, im dalej w las, zdacie sobie sprawę, że o wiele więcej rzeczy was dzieli, niż łączy. A w tej sytuacji oboje zaczniecie się męczyć w tej relacji, dlatego też lepiej zdać sobie z tego sprawę, zanim zaczniecie się angażować.

Ogień + Powietrze

Ta dwójka nigdy nie będzie się ze sobą nudzić. Wzajemnie się podkręcają do działania i rozpalają w sobie uczucia nieustannie na nowo. Czasami jednak bywa między nimi wybuchowo. Mogą się rozstawać, ale jest między nimi taka chemia, że zawsze będą do siebie wracać. 

Ziemia + Powietrze

Ta dwójka ma trudności, jeżeli chodzi o pracę w zespole. Dopóki oboje się tego nie nauczą, nie będą w stanie stworzyć udanej relacji. Mają jednak szansę na udany związek, jeżeli zaczną działać razem. Wspólnie próbując, są w stanie to osiągnąć.

Ziemia + Ziemia

Doskonale wiedzą, co zrobić, żeby stworzyć ze sobą udaną relację. Potrafią się uzupełniać i doskonale znają swoje potrzeby, które nawzajem spełniają. Dlatego też ta dwójka zawsze stworzy dobry związek, jeżeli tylko dadzą sobie czas i przestrzeń do działania.

Ziemia + Woda

Gdy tylko ich losy się przetną, nie będą umieli bez siebie żyć. To rodzaj relacji, w której partnerzy wzajemnie się uzupełniają. Wszelkie niepowodzenia i rozstania sprawiają, że czują taką pustkę, że natychmiast chcą do siebie wrócić. I to się nazywa związek idealny. 

Woda + Woda

W tym przypadku wszystko zależy od sytuacji. Dwie Wody mogą się wzajemnie wspierać i piąć do góry lub razem spadać na dno. Zawsze jedno będzie ciągnąć za sobą drugie. I o ile w pierwszym przypadku wszystko się ułoży, o tyle w drugim, gdy nadejdzie kryzys, może być naprawdę źle. 

Woda + Powietrze

To połączenie działa podobnie jak Ogień i Powietrze. Będziecie się nawzajem napędzać i będzie między wami wiele emocjonujących momentów. Równie emocjonalne będą jednak także kłótnie. A z niektórych sztormów po prostu nie da się uratować.

Powietrze + Powietrze

Ta dwójka potrafi przegadać ze sobą wiele godzin. Partnerzy o tym żywiole będą mieli wrażenie, że rozumieją się jak nikt inny, jednak to tylko złudzenie. Na dłuższą metę może się okazać, że po prostu się ze sobą nudzicie. W żadnym innym związku tak szybko nie nadejdzie rutyna jak u was.

Zobacz także: Tarot na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Jaki znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje? 

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?