Zamknij

Zodiakalny Wodnik po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

19.05.2021 15:23

Jak zachowuje się Wodnik po zerwaniu? Jak radzi sobie z zakończeniem związku? Czy są szanse, by go odzyskać? Jeśli szukasz odpowiedzi na jedno z tych pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Kobieta
fot. Shutterstock

Zodiakalny Wodnik jest znakiem należącym do żywiołu Powietrza. To znak zodiaku, który podchodzi do miłości z ogromnym dystansem. Jeśli chcesz się przygotować na to, co nastąpi po zakończeniu związku, skorzystaj z poniższej listy. Dowiesz się z niej wszystkiego, co warto wiedzieć.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Wodnika? Musisz znać ten jeden sekret, by to zrobić

Kobieta i mężczyzna Wodnik w miłości. Jak radzą sobie z rozstaniem?

Zodiakalne Wodniki nie przywiązują się do ludzi. Miłość traktują jak intelektualną zabawę.

Po zakończeniu relacji mogą niemile zaskoczyć byłego partnera swoim zachowaniem. Chcesz wiedzieć, czego się spodziewać po zerwaniu z Wodnikiem? Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych wskazówek.

Zobacz także: Jak podrywa Wodnik? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Zodiakalny Wodnik po rozstaniu - czego się po nim spodziewać?

Zastanawiasz się, jak Wodnik radzi sobie z zakończeniem związku? Oto 5 najczęściej występujących reakcji:

1. Będzie chłodny

Wodnik jest uważany za jeden z najbardziej zdystansowanych znaków zodiaku. Nie kieruje się emocjami, a rozsądkiem. Nawiązanie bliskiej więzi z drugą osobą jest dla niego trudne, a decyduje się na to niezwykle rzadko. Jeśli więc po stworzeniu partnerskiej relacji ten znak zodiaku odkrywa, że niepotrzebnie się zaangażował, natychmiast rezygnuje z okazywania uczuć.

2. Odmówi rozmowy

Zodiakalny Wodnik po rozstaniu unika rozmów z byłym partnerem. Przyjmuje zamkniętą postawę, nie chce wyjaśniać nieporozumień i boi się konfrontacji. Wynika to z tego, że z natury ma skłonność, by wszystko analizować - zerwanie jest dla niego pretekstem do obsesyjnych rozmyślań na temat powodów zakończenia znajomości. Choć jego serce pozostaje chłodne, umysł w takiej sytuacji nie daje mu spokoju. Wodnik nie chce, by druga osoba się o tym dowiedziała, więc woli nic jej nie mówić.

3. Gra pozorów

Ten znak zodiaku boi się uczuć. Gdy tylko je u siebie zauważa, natychmiast chce zrobić coś, co pozwoli mu je ukryć. Najlepszym sposobem jest zaprzeczenie i udawanie, że w ogóle się niczym nie przejmuje. Na jego profilach w mediach społecznościowych pojawia się wtedy wiele treści sugerujących całkowity brak zainteresowania byłym partnerem. Wodnik sprawia wrażenie, jakby żył dalej własnym życiem i zapomniał o miłości, którą stracił.

4. Nie da o sobie zapomnieć

Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna - Wodnik doskonale pamięta o wszystkich swoich byłych związkach i analizuje je jeszcze długo po rozstaniu. Były partner z biegiem czasu może zauważyć, że choć Wodnik prawie wcale się nie odzywa, zaskakująco często publikuje posty z opisami wywołującymi pewne skojarzenia... Zamieszczone cytaty, hashtagi, piosenki czy sceny z filmów będą nawiązywały do tego, co łączyło go z eks. W ten sposób nie da o sobie zapomnieć i zachęci do rozmyślań. Te "zaczepki" mają swój cel.

5. Wróci, ale pod jednym warunkiem

Wodnik nigdy nie jest do końca pewien, czy rozstanie nie było błędem. Ma ciekawską naturę i często zakłada, że nie poznał jeszcze drugiej osoby w wystarczającym stopniu. Jeśli po zerwaniu wciąż czuje się nią zaintrygowany, wywołuje to u niego tęsknotę. Wodnik myśli o powrocie do byłego partnera, gdy zauważa, że jeszcze wiele może się o nim dowiedzieć. Testuje eks, prowadząc internetowe gierki, by sprawdzić, jakie będą odpowiedzi - nudne czy fascynujące. By namówić go do powrotu, trzeba go przekonać, że jest się kimś wyjątkowym.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Wodnika? Poznaj jego sekret!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?