Zamknij

Zodiakalny Strzelec w sypialni. Jakim jest kochankiem?

19.08.2020 13:09

Marzy ci się noc spędzona ze Strzelcem? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

zakochana para
fot. Shutterstock

Mężczyzna i kobieta Strzelec to świetni kochankowie - nikt tak jak oni nie potrafi zadbać o iskrzenie w sypialni. Co ich wyróżnia? Mają jedną cechę, która czyni ich wyjątkowymi... Sprawdź, co to takiego!

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalny Strzelec i seks

Sekshoroskop - Strzelec

Zodiakalny Strzelec doskonale pasuje do wyrażenia: "igrać z ogniem". Podczas gdy pozostałe znaki żywiołu Ognia, Lew i Baran, podchodzą do spraw seksu dosyć poważnie, Strzelec jest frywolny i najchętniej oddaje się takiej formie zbliżenia, którą można nazwać "igraszkami". W łóżku ze Strzelcem można być pewnym, że nasz partner będzie się uśmiechał, a nawet żartował w chwilach największego uniesienia. Nic się dla niego nie liczy tak mocno jak poczucie swobody!

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Strzelec w łóżku?

Strzelec pragnie wolności - w każdej sytuacji, także wtedy, kiedy scala się z kimś w jedno. Im więcej ma przestrzeni, tym chętniej eksploruje możliwości, w których się znalazł. W łóżku najbardziej lubi... brak zobowiązań. Chce czuć, że to zabawa. Zależy mu na tym, aby wszystkie intymne doświadczenia były pozbawione niepokojów i strachu - w jego obecności można być pewnym, że nie zauważy i nie skrytykuje niedoskonałości ciała partnera, jednak powinno się też założyć, że nie usłyszy się żadnych miłosnych wyznań i obietnic.

Do seksu podchodzi z entuzjazmem, który można porównać do dziecięcej radości. Jest zaciekawiony ciałem osoby, z którą trafił do łóżka, i podekscytowany bada, w jaki sposób sprawi jej największą przyjemność. Kiedy mu się to uda, będzie dumny i uradowany. Z uśmiechem od ucha do ucha powie wtedy, jak wspaniale mu było, a potem... zniknie. Jeśli wróci, to jedynie z własnej woli. Bardzo złym pomysłem jest wywieranie jakiejkolwiek presji czy naciskanie na związek.

To typ wolnego... strzelca. Przez większość życia poszukuje przygód, które uczynią życie trochę piękniejszym. Ważniejsze dla niego jest to, żeby cieszyć się seksem, niż odgrywać przed sobą teatr pełen okrzyków i westchnień. Może być trochę niepewny siebie i czekać na zachętę do tego, by trochę zaszaleć. Gdy ją dostanie, doświadczenia z nim stają się bardzo intensywne.

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Strzelca

Biodra - połóż na nich dłonie i mocno przyciśnij Strzelca do siebie.

Uda - drap ich zewnętrzną i wewnętrzną część.

Jakie macie doświadczenia ze Strzelcami?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?