Zamknij

Zodiakalny Skorpion w sypialni. Jakim jest kochankiem?

17.08.2020 14:34

Marzy ci się noc spędzona ze Skorpionem? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

zakochana para
fot. Shutterstock

Mężczyzna i kobieta Skorpion to jeden z najbardziej sensualnych znaków zodiaku. Pełni hipnotyzującego magnetyzmu, mają mnóstwo myśli przepojonych erotyzmem do późnego wieku życia. Większość z nas marzy o chociaż jednej nocy ze Skorpionem... Co ich tak wyróżnia? Sprawdź!

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalny Skorpion i seks

Sekshoroskop - Skorpion

Zodiakalny Skorpion jest bardzo zmysłowy, ale w inny sposób niż reszta namiętnych znaków zodiaku. Jego aura ma w sobie coś mrocznego i tajemniczego - kiedy Skorpion wyraża swoje pożądanie wzrokiem, jego potencjalnej "ofierze" przechodzą dreszcze wzdłuż kręgosłupa. Słowo "ofiara" jest całkiem na miejscu, bo ten znak zodiaku nie tyle uwodzi, co usidla.

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Skorpion w łóżku?

Nie kryje się z tym, że manipuluje świadomością osoby, którą pragnie oczarować. Skorpion ma bardzo silną intuicję i często jest w stanie odczytywać cudze myśli. Partner lub partnerka, który z jakiegoś powodu nie chce się przyznać do tego, że pragnie Skorpiona, w żaden sposób nie będzie miał/a możliwości tego przed nim ukryć. Lubi wszelkie sekrety i zagadki do rozwiązania, to działa na niego jak afrodyzjak. Ale najbardziej lubi patrzeć, jak z pozoru niedostępna osoba zaczyna przy nim tracić głowę.

Skorpion w sypialni zawsze dominuje, chce panować nad cudzym pożądaniem. Zna wszystkie sztuczki, które są potrzebne, by zwiększyć jego intensywność. Kiedy jest kimś zaintrygowany, całym sobą zaangażuje się w poszukiwanie sposobów, by poznać i zrozumieć jego ciało. Ma ambicję być najlepszym kochankiem w czyimś życiu.

Warto jednak pamiętać, że choć Skorpion kocha tajemnice i wszelkie gierki, jest coś, czego nienawidzi. Tym czymś jest kłamstwo. Zrywa po nim każdą znajomość, więc nie warto dla tego ryzykować tak wspaniałego kochanka!

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Skorpiona

Pośladki - głaszcz ich dolną część.

Krocze - spośród wszystkich znaków zodiaku są najwrażliwsze na dotyk w tym miejscu.

Jakie macie doświadczenia ze Skorpionami?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?