Zamknij

Zodiakalny Lew w sypialni. Jakim jest kochankiem?

14.08.2020
Aktualizacja: 14.08.2020 09:32

Marzy ci się noc spędzona z Lwem? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

para w łóżku
fot. Shutterstock

Mężczyzna i kobieta Lew są z natury bardzo namiętni. W końcu to najbardziej płomienny spośród znaków Ognia! Niewiele trzeba, aby ich rozpalić. Chcesz się przekonać, jakimi są kochankami? Sprawdź, czego się z nimi spodziewać!

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalny Lew i seks

Sekshoroskop - Lew

Zodiakalny Lew uwielbia wszystko, co wiąże się z miłosną grą. Jest jak kot, który poluje na swoją zdobycz. Zawsze osiąga to, czego chce, więc jeśli wybrał sobie partnera, w żaden sposób mu się nie wywinie. Kiedy ktoś mu odmawia, Lew uważa to za dość zabawny żart. Także w sprawach seksu nie jest zbyt delikatny - po prostu sięga, po co tylko zechce. Nie dla niego przeciągające się zaloty i szeptanie sobie czułych słówek. Chce cię mieć tu i teraz.

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Lew w łóżku?

Lew jest wiecznie głodny swojego partnera. Woli wiązać się z jedną, niż wieloma osobami i tej samej wierności wymaga od swojego kochanka. Nie toleruje braku lojalności. Jeśli ma konkurencję, nigdy nie przystąpi do rywalizacji. Albo porzucisz wszystkich innych adoratorów, by być tylko dla Lwa, albo Lew odejdzie. Czy warto? Cóż, w relacjach intymnych każdy Lew jest instynktownie jak najlepszy. Nawet niedoświadczone Lwy doskonale wiedzą, co robić, aby zadowolić siebie i drugą osobę. Są całkowicie pozbawione nieśmiałości, więc kiedy już znajdą się w erotycznej sytuacji, angażują się w nią bez żadnych oporów. Wtedy się okazuje, że są wytrawnymi kochankami i nigdy się nie męczą...

Pośród innych znaków wyróżnia ich odwaga i niekłamana pewność siebie. Z nimi naprawdę można się poczuć jak w sypialni króla czy królowej. Niezależnie od tego, czy mają jakieś kompleksy, uwielbiają eksponować swoje ciało i nie wstydzą się jego potrzeb. Lew w łóżku jest głośny, oferuje bardzo intensywne, niemal zwierzęce doznania. Należy się nastawić na to, że będzie dominował i na wszystkie sposoby to podkreślał. Jest jednak pewien sekret, którego żaden z nich nie wyjawi - w głębi duszy są maleńkimi, puszystymi kotkami, które chcą się przytulić i mruczeć. Każdy, kto to zrozumie, znajdzie sposób, by zostać z nimi na długo.

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Lwa

Plecy - podrap je wzdłuż kręgosłupa.

Klatka piersiowa - pieść ich piersi - znakiem Lwa rządzi serce, więc w ten sposób najbardziej ich rozpalisz!

Jakie macie doświadczenia z Lwami?

loader

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?