Obserwuj w Google News

Zodiakalny Koziorożec w sypialni. Jakim jest kochankiem?

2 min. czytania
Aktualizacja 19.08.2020
19.08.2020 14:03
Zareaguj Reakcja

Marzy ci się noc spędzona z Koziorożcem? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

seksowna para
fot. Shutterstock

Mężczyzna i kobieta Koziorożec nie są urodzonymi flirciarzami. Uważa się, że to jeden z chłodniejszych i najmniej dostępnych emocjonalnie znaków zodiaku. Wydawałoby się, że w sypialni będą rozczarowaniem... Jednak ten, kto tak uważa, nie ma pojęcia, co traci!

Redakcja poleca

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalny Koziorożec i seks

Sekshoroskop - Koziorożec

Zodiakalny Koziorożec ma w sobie magnetyczny urok, z którego nie do końca zdaje sobie sprawę. Na co dzień skupiony na obowiązkach, karierze i pracy, czasami zwyczajnie nie dostrzega, że jest pociągający dla płci przeciwnej. Przyzwyczajony do ukrywania i kontrolowania swoich emocji, w sprawach seksu może być dość nieśmiały. Jednak jest jednocześnie jednym z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. Nie na darmo znak Koziorożca w Tarocie reprezentuje karta Diabła...

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Koziorożec w łóżku?

Intryguje go i pociąga mroczna strona ludzkiej natury. Może być ciut melancholijny albo bardzo energiczny i zdobywczy. Kręci go przekraczanie granic, chociaż nie przyzna się do tego łatwo. Nie lubi wulgarnego zachowania i wyzywającego ubioru, ale co innego powiedziałby np. o erotycznej bieliźnie...

Kobieta Koziorożec jest pozornie chłodna i zdystansowana, ale drzemie w niej namiętność. Spośród innych znaków wyróżnia ją to, że ma na tyle poważne podejście do życia, że także w sprawach seksu pamięta, by zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa. Rzadko się zdarza, by pani Koziorożec była dla kogoś przygodą na jedną noc. Jeśli już, to ktoś jest taką przygodą dla niej. To ona ma kontrolę nad sytuacją. Jej zmysłowość nie rozbudza się od razu, jednak kiedy już pozwoli sobie na odczuwanie przyjemności, może stać się pełna pasji.

Mężczyźni spod tego znaku interesują się sprawami seksu i chętnie o nich fantazjują. Jednak wcale nie mają potrzeby oddawać się tym przyjemnościom często - kochają się rzadko, niezbyt czule, lubią działać szybko i ostro. Partnerki mogą być zdziwione tym, jak oziębli potrafią być panowie spod znaku Koziorożca. Jeśli tak jest, wynika to z braku zaufania i obawy, że pojawią się uczucia - a Koziorożec zostanie zraniony... Pilnują się bardzo, by się nie angażować. Tylko wytrwałość kobiety może sprawić, że Koziorożec postanowi się otworzyć i spróbować nawiązać bliższą, intymną relację.

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Koziorożca

Uda - dotykaj ich wewnętrznej strony.

Stopy - ocieraj o nie swoje stopy podczas gry wstępnej.

Jakie macie doświadczenia z Koziorożcami?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!