Obserwuj w Google News

Zodiakalny Byk w sypialni. Jakim jest kochankiem?

2 min. czytania
Aktualizacja 13.08.2020
13.08.2020 12:43
Zareaguj Reakcja

Marzy ci się noc spędzona z Bykiem? Chcesz wiedzieć, jak sprawić mu przyjemność? Dowiedz się, jaki jest w łóżku!

para w łóżku
fot. Shutterstock

Mężczyzna i kobieta Byk traktują seks jak naturalną życiową potrzebę. Jest im potrzebny tak samo jak oddychanie. Nie oznacza to jednak, że nie dbają o jakość - jako najbardziej zmysłowy znak zodiaku doprowadzili sztukę uprawiania miłości do mistrzostwa. Sprawdź, czego się z nimi spodziewać!

Redakcja poleca

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

Zodiakalny Byk i seks

Sekshoroskop - Byk

W przypadku tego znaku zodiaku mamy do czynienia ze związkiem dwóch przeciwnych jakości - Byk jest znakiem ziemskim, jednak opiekuje się nim najbardziej romantyczna z planet. Wenus, patronka tego znaku, dodaje smaku jego naturalnym popędom i sprawia, że noc z Bykiem jest na zawsze niezapomniana...

Zobacz także: 10 cech mężczyzn, które przyciągają kobiety. To na nie zwracamy uwagę na pierwszej randce!

Co lubi Byk w łóżku?

Jako znak żywiołu Ziemi Byk ma wielki apetyt na seks. Gdyby nie opieka Wenus, być może rzucałby się na ofiarę i następnie ją pożerał. Jednak dzięki wpływowi tej planety jest to znak o wiele bardziej subtelny i odznaczający się wrażliwością. To wielki paradoks związany z Bykiem - jest zmysłowy i nieśmiały jednocześnie. Gra wstępna i adorowanie partnera są dla niego równie ważne, co sam akt miłosny. Atmosfera spotkania liczy się dla niego tak samo jak działania prowadzące do osiągnięcia spełnienia.

Chcą czuć się zaintrygowani drugą osobą i najbardziej pociąga ich możliwość rozwiązywania ich zagadki. Kochankowie Byków są odkrywani pod każdym możliwym względem, nie tylko tym związanym z rozbieraniem. Byki mają trudność z dopuszczaniem do siebie ludzi, więc kiedy zdecydują się na bliskość, chcą naprawdę się dowiedzieć, z kim sypiają.

W bardzo intymnej sytuacji mogą bardziej się skupić na czułościach niż dążeniu do celu. Z niczym się nie spieszą, nie muszą za wszelką cenę realizować swoich pragnień. Często ważniejsze jest dla nich to, by dać zadowolenie drugiej osobie. Kochają pieszczoty nade wszystko - mogliby na nich spędzać całe dnie!

Zobacz także: Oto najlepsza pora na seks. Badacze podali dokładną datę i godzinę

Strefy erogenne Byka

Szyja - głaszcz ją bardzo delikatnie i patrz, jak Byka przechodzą dreszcze...

Usta - dotknij ich opuszkiem palca, zanim pocałujesz Byka.

Jakie macie doświadczenia z Bykami?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie stworzony?

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!