5 znaków zodiaku, które ranią najmocniej. Oni złamią ci serce!

06.12.2019
Aktualizacja: 17.12.2019 12:22

Nie każdy znak zodiaku nadaje się do związków. Sprawdź, czy ty lub twój partner jesteście w stanie złamać sobie serce. Wszystko zapisane jest w gwiazdach.

Smutna para siedzi w kawiarni po kłótni
fot. Shutterstock

Nie każdy człowiek nadaje się do trwałych związków. Zwłaszcza, że są takie osobowości, które po prostu nie potrafią utrzymać partnera przy sobie. Wszystko dlatego, że niektórzy nawet podświadomie potrafią dogłębnie dotknąć drugą osobę. Okazuje się, że to, czy ranimy innych ludzi, zapisane jest w gwiazdach. To, jaki masz znak zodiaku, powie ci, czy jesteś łamaczem ludzkich serc. Według horoskopu, tych 5 znaków zodiaku najczęściej rani innych ludzi.  

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku porzucają partnerów bez ostrzeżenia 

Znaki zodiaku, które są łamaczami serc. Oni ranią najmocniej

Trzeba przyznać, że te znaki zodiaku nie należą do najłatwiejszych we współżyciu. Mają ciężkie charaktery i nie tak łatwo żyć z nimi na co dzień.

Oto 5 znaków zodiaku, które są skłonne do złamania komuś serca.

1. Strzelec

Strzelec zawsze postawi swoje potrzeby ponad potrzebami partnera. Nigdy nie będzie dostosowywał swoich planów do kogoś innego, nawet, jeżeli darzy go uczuciem. W dodatku nie potrafi postawić się na czyimś miejscu, w związku z czym nigdy nie zrozumie, dlaczego poczułeś się zraniony.

2. Wodnik

On rozkręca się dopiero sam na sam. Publicznie nie złamie ci serca, ale w domowym zaciszu zrobi to jak żaden inny znak zodiaku. Dopiero wtedy może z tobą zerwać, ponieważ wie, że zranienie cię nie odbije się na jego kontaktach z innymi. Wodnik potrafi jednak flirtować z innymi na twoich oczach, będąc w towarzystwie. I nie będzie robił sobie nic z tego, że sprawia ci tym przykrość. 

Zobacz także: Tych 6 rzeczy pod żadnym pozorem nie mów swojemu partnerowi!

3. Bliźnięta

Bliźnięta nie są typem, który z byle powodu z tobą zerwie, jednak jeżeli już to postanowi, zrobi to niezwykle boleśnie. Zdecydowanie ten znak zodiaku woli jednak sprawiać ci ból, wciąż pozostając z tobą związku. Jest nieprzewidywalny, a jednocześnie ma w sobie coś z sadysty. Raz potrafi zalać cię falą miłości, żeby za chwilę robić ci wyrzuty.

4. Ryby

Ryby, choć należą do wrażliwych znaków zodiaku, zdecydowanie potrafią zranić ukochaną osobę i to często nieświadomie. Wszystko dlatego, że wymagają wiele starań i uczuć, natomiast same rzadko kiedy odwdzięczają się tym samy. Są skryte i nie potrafią otworzyć się emocjonalnie do innych, w związku z czym unieszczęśliwiają swojego partnera.

5. Lew

Podobnie jak ten zwierz, ten znak zodiaku ma bardzo silny charakter. Lew zawsze będzie dominował swojego partnera i zaniżał poczucie jego wartości, żeby samemu poczuć się lepiej. Żeby być z Lwem, trzeba mieć silną osobowość. Jeżeli zatem jej nie masz, uważaj na niego, zanim ten złamie ci serce. A nie zrobi tego zrywając, ponieważ jest zbyt dumny. Zepchnie partnera na dalszy plan, żeby ten poczuł, że nie ma już z ukochanym Lwiątkiem nic wspólnego.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie nadają się do małżeństwa! Są skazane na rozwód

Wierzysz w przeznaczenie? A może szukasz idealnego partnera/partnerki? Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia.

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?