Zamknij

Te 4 znaki zodiaku zdecydowanie całują najgorzej. Muszą się jeszcze dużo nauczyć

11.12.2018 10:42

Na szczęście tej sztuki można się bez problemu nauczyć. 

Pocałunek
fot. Shutterstock

Całowanie się to jedna z większych przyjemności, którą wymyśliła ludzkość. Właśnie w ten sposób w związku okazujemy sobie miłość i czułość. Pocałunki mogą być różne, niewinne i krótkie albo długie i namiętne. Bez względu na to, jaki "styl" wybierzemy, zazwyczaj czynność ta wiążę się z radością i ekscytacją. Niestety wygląda na to, że nie wszyscy potrafią się tak samo dobrze całować i ma na to wpływ znak zodiaku. Te 4 znaki zdecydowanie muszą się podszkolić w technice pocałunków. 

Znaki zodiaku, które całują najgorzej

Byk

Byki znane są ze swoje temperamentu, jednak nie potrafią przełożyć go na pocałunki. Jeśli chodzie o tę kwestię, są wyjątkowo oszczędne i potrzebują naprawdę wiele, aby się przyłożyć i zupełnie oddać pocałunkom. Uważają, że są one zupełnie niepotrzebne.

Panna

Panny zazwyczaj są niezwykle empatyczne, jednak w kwestii pocałunków sprawia to, że nie potrafią się wyluzować. Ciągle pytają partnera czy tak mu dobrze i wciąż zmieniają sposób całowania, szukając najbardziej odpowiedniego "położenia". Zupełnie nie mogą się skupić na przyjemności.

Skorpion

Skorpiony znane są z tego, że są niezwykle namiętne, jednak swojego atutu nie potrafią przełożyć na całowanie. Często sprawiają, że partner czuje się onieśmielony, a nawet czasem ich całowanie nazywane jest zbyt "agresywnym".

Ryby

Ryby chciałyby, aby pocałunek wyglądał jak w filmie. To jednak sprawia, że zamiast skupiać się na całowaniu, przede wszystkim zajmuje ich otoczka. Długie powłóczyste spojrzenia i dotyk dłoni, które ostatecznie prowadzą do przeciętnego buziaka. 

 

Nie wszystkie znaki zodiaku dobrze ze sobą współgrają. Te mogą być dla siebie nawzajem wyjątkowo toksyczne!