5 znaków zodiaku, które nie potrafią kontrolować swoich emocji

03.01.2020 09:30

Niektóre znaki zodiaku bywają o wiele bardziej emocjonalne niż inne. Do tego stopnia, że potrafią być nieobliczalne! Oto znaki, które nie kontrolują swoich emocji.

Zła dziewczyna siedzi na kanapie z telefonem w ręce
fot. Shutterstock

Nie od dziś wiadomo, że znaki zodiaku wpływają na nasze usposobienie. Każdy z nas ma charakterystyczne cechy, które mogą być naszymi atutami, ale też wadami. Niektóre znaki zodiaku mają to do siebie, że za bardzo dają się ponieść emocjom. Przez to często ich zachowanie może być niekontrolowane i nie zawsze wiemy, czego się po nich spodziewać. Warto zatem na nich uważać, zwłaszcza w emocjonujących momentach. Oto 5 znaków zodiaku, które dają się ponieść emocjom... za bardzo.

Zobacz także: Wielki horoskop miłosny na 2020 rok! Które znaki zodiaku czekają sercowe zawirowania?

Znaki zodiaku, które dają się ponieść emocjom

Dobrze jest być osobą wrażliwą i emocjonalną. Czasami jednak może to być dla nas niszczące.

Po pierwsze, nadmiar emocji może niekorzystnie wpływać na naszą psychikę. Zbytnia emocjonalność jest wyczerpująca i może sprawić, że stajemy się emocjonalnymi wrakami.

Inną sprawą jest wpływ naszych emocji na innych ludzi. Okazuje się bowiem, że nasza emocjonalność może być dla nich męcząca, zwłaszcza, gdy stajemy się przez nią nieobliczalni.

Oto 5 znaków zodiaku, które najbardziej dają się ponieść emocjom.

Baran

Baran nigdy nie zwalnia tempa. W związku z tym jest nieustannie nakręcony, również emocjonalnie. To może powodować, że musi dać ujście swoim odczuciom. Tym samym bardzo często wyżywa się na ludziach ze swojego otoczenia. Baran może mieć przez to też problemy z zasypianiem i podejmować zbyt pochopne emocje. W momentach wysokich emocji warto, żeby miał pod ręką kogoś, kto pomoże mu się uspokoić.

Ryby

Ryby mają to do siebie, że uczucia zdecydowanie je przytłaczają. W dodatku przejmują się też emocjami innych. Tyle bodźców może sprawić, że są przytłoczone. Najgorsze jest to, że w takiej sytuacji bywają rozdrażnione i zdecydowanie nie jest łatwo się z nimi dogadać. Nigdy nie wiesz, kiedy wybuchnie lawina emocji.

Zobacz także: Oto 3 najbardziej irytujące znaki zodiaku. Nie cieszą się zbyt dużą popularnością

Waga

Bywa tak, że Waga siada w kącie i cicho szlocha, ponieważ czuje się największą porażką w swoim życiu. Często zaniża poczucie własnej wartości, a jedyne, co może poprawić jej humor, to zrobienie tego samego z uczuciami drugiego człowieka. Czasami warto nakrzyczeć na nią i dać jej do zrozumienia, że za chwilę może powiedzieć o dwa słowa za dużo.

Skorpion

Skorpion może być zaskoczony, że znalazł się na tej liście. Przede wszystkim dlatego, że wydaje mu się, iż potrafi doskonale kontrolować swoje emocje. Okazuje się jednak, że to tylko pozory. Często ma w sobie tyle negatywnych uczuć, że one wręcz wypływają z niego. Zdecydowanie nie warto wtedy być obok niego. Skorpion ma to do siebie, że lubi szukać zemsty, nawet na niewinnych. 

Strzelec

Strzelec najpierw czuje impuls, który motywuje go do działania, a dopiero potem myśli. W związku z tym często popełnia błędy, których później żałuje. Dlatego też trudno jest z nim funkcjonować na co dzień. Strzelec ma to do siebie, że potrafi być wyluzowany, po czym niechcący staniesz mu na odcisk i... wybucha karczemna awantura. 

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku to urodzeni manipulatorzy. Lepiej na nie uważać!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?