Obserwuj w Google News

Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

3 min. czytania
26.11.2020 15:35
Zareaguj Reakcja

Który znak zodiaku jest najlepszym kochankiem i jak uwieść osobę spod danego znaku? Sprawdź!

Para uprawiająca seks
fot. Shutterstock

Znaki zodiaku bardzo się od siebie różnią. Każdy ma swoje indywidualne podejście do życia. Na ich postawę najbardziej wpływają żywioły, z którymi są związane. W sprawach seksu mają one ogromne znaczenie... Przekonaj się, który znak jest według ciebie najseksowniejszy!

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Znaki zodiaku i seks. Kto jest najlepszym kochankiem?

Przeczytaj tę krótką charakterystykę poszczególnych znaków zodiaku i wybierz dla siebie wymarzonego partnera. Z kim masz ochotę znaleźć się w sypialni?

Żywioł Ziemi

 • Byk - Ma wielki apetyt na seks. Jest zmysłowy i nieśmiały jednocześnie. Z niczym się nie spieszy, potrafi poświęcić wiele godzin na samą grę wstępną. Byki traktują seks jak naturalną życiową potrzebę i świetnie wyczuwają, jakie są pragnienia partnera. Bardzo dbają o atmosferę zbliżenia.
 • Panna - Tylko z pozoru jest nieśmiała. Na początku będzie się wydawała nieco speszona, ale z czasem nabierze odwagi. Panny są bardzo ciekawe spraw seksu i chociaż są nieco pruderyjne, w głębi duszy marzą o tym, żeby się nieco zbuntować. Lubią eksperymenty łóżkowe.
 • Koziorożec - Intryguje go i pociąga mroczna strona ludzkiej natury. Może być ciut melancholijny albo bardzo energiczny i zdobywczy. Kręci go przekraczanie granic, chociaż nie przyzna się do tego łatwo. Koziorożec jest zmysłowym kochankiem, ale nie znosi romantyzmu.

Zobacz także: Zodiakalny Byk w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Żywioł Ognia

 • Baran - Jest niecierpliwy, odważny i namiętny. Baran to znak zodiaku o iście ognistym temperamencie. Nie boi się pokazać, że ktoś mu się podoba. W łóżku chce dominować i kręci go, kiedy może komuś rozkazywać. Jednak najważniejsza jest dla niego przyjemność drugiej osoby.
 • Lew - Niczego się nie boi. Chętnie eksponuje swoje nagie ciało, otwarcie podziwia cudze. Bez żadnego wstydu wypowiada, czego pragnie i bezpośrednio pyta o to, jakie są życzenia kochanka. Lew w sypialni posiada naturalny instynkt, który pozwala mu odgadnąć, co należy zrobić, aby doprowadzić kogoś do szaleństwa.
 • Strzelec - W życiu najbardziej ceni sobie wolność i zabawę - to samo interesuje go w łóżku. Strzelec pragnie tego, co nazywa się "igraszkami". Lubi trochę się drażnić, rozmawiać i żartować podczas seksu. Nie umie zachować powagi.
Redakcja poleca

Żywioł Powietrza

 • Bliźnięta - Są frywolne i wyzwolone. To, co kręci ich najbardziej, to długie rozmowy o seksie. Pytają kochanków o to, jakie mają fantazje i chętnie dzielą się swoimi. Bliźnięta potrzebują stworzyć więź intelektualną z osobą, z którą sypiają.
 • Wodnik - W łóżku jest prawdziwym odkrywcą. Chce, by partner go intrygował. Wodnik jest zafascynowany przekraczaniem granic w sypialni. Zgodzi się na wszystkie eksperymenty, także te związane z perwersjami czy fetyszami. "Zwykły" seks uważa za nudny.
 • Waga - Uwielbiają połączenie delikatności i brutalności. Lubią udawać zawstydzenie, ale najbardziej przepadają za wszystkim, co zakazane. Wagi często podkreślają, że bardzo ważne jest dla nich to, w jakiej atmosferze odbywają się ich intymne spotkania.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Bliźniąt. Z tymi 3 znakami stworzą najbardziej udany związek

Żywioł Wody

 • Ryby - W seksie najbardziej cenią sobie tajemniczość. Im mniej wyjaśnione są okoliczności spotkania, tym bardziej im się to podoba. Ryby w łóżku są delikatne, lubią działać powoli. Panuje o nich opinia, że pozostają wiecznie nienasycone i niemal cały czas mają ochotę na erotyczne zabawy. 
 • Skorpion - Kiedy Skorpion kogoś pożąda, patrzy na tę osobę tak, że dreszcze przebiegają jej wzdłuż kręgosłupa. Skorpion nie znosi odmowy. Uwielbia, kiedy z pozoru niedostępna osoba całkowicie traci dla niego głowę. W łóżku jest dominujący i dba o to, aby doznania były jak najbardziej intensywne. Nie męczy się nigdy. Trudno mu uciec!
 • Rak - Nie odróżnia seksu od miłości. Jest na wskroś romantyczny i wyróżnia się na tle innych znaków tak wielką wrażliwością, że często wzbudza u innych instynkt opiekuńczy. W łóżku najbardziej ceni sobie łagodność i delikatność. Czasami Rak odkrywa swoją seksualność dopiero w późnym wieku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Byka? Poznaj sposób na to, żeby go w sobie rozkochać!

Koniecznie zagłosuj w naszej sondzie! Przekonajmy się, który znak zodiaku najbardziej rozpala zmysły:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!