Horoskop partnerski - pomóż swojemu szczęściu w miłości!

27.11.2018 08:45

Horoskop partnerski z pewnością pomoże podczas wyboru odpowiedniego partnera. Poznaj swój horoskop partnerski!

horoskop partnerski
fot. Shutterstock

Horoskop partnerski z pewnością sprawdzi się wśród tych z was, którzy chcą poznać swoją drugą połówkę. Sprawdźcie, z kim stworzycie udaną relację. Horoskop partnerski jest dla tych, którzy szukają szczęścia w miłości i chcą odnaleźć drugą połówkę. Z horoskopu partnerskiego dowiecie się, jak utrzymać dobre relacje oraz jak stworzyć udany związek, który przetrwa lata. Dowiecie się również jak zdobyć wymarzonego partnera. Sprawdź, czy do siebie pasujecie!

Horoskop partnerski

Baran

 • Barany są bardzo temperamentne, co objawia się swego rodzaju zaborczością. Jednocześnie są romantyczne oraz bardzo czułe. Uwielbiają być zdobywane, dodatkowo robią bardzo duże wrażenie na płci przeciwnej i świetnie zdają sobie z tego sprawę. Bez żadnego wysiłku owiną sobie partnera wokół palca.

Z kim Barany stworzą udany związek?

Strzelec, Lew, Ryby

Byk

 • Byki wiedzą wszystko o uwodzeniu. Na płeć przeciwną działają podświadomie, wykorzystując swój wdzięk oraz seksapil. Przy wyborze odpowiedniego partnera często ufają wrodzonej intuicji. Osoby spod tego znaku lubią prezenty, więc drobny upominek będzie jak najbardziej mile widziany. Gdy już się zakochają, są wierne do grobowej deski.

Z kim Byki stworzą udany związek?

Waga, Ryby, Rak

Bliźnięta

 • Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo ciekawe świata, dodatkowo mają spory temperament, który często pokazują światu. Nie są zbyt łatwymi partnerami, ponieważ cały czas szukają nowych doznań. Zmienność nastrojów Bliźniąt może sprawić, że bliźnięta nie będą łatwymi partnerami. Lubią dominować, dlatego życie z nimi może sprawiać duży problem.

Z kim Bliźnięta stworzą udany związek?

Lew, Strzelec, Bliźnięta

Rak

 • Raki są bardzo czułe, lubią marzyć i bardzo często się zakochują. Szczęście w związku jest dla nich priorytetem, dlatego swojemu partnerowi chcą podarować nawet gwiazdkę z nieba. Często zdarza się, że dokucza im zły nastrój i wtedy wymagają od swojej drugiej połówki ciepła oraz uczucia, które sprawi, że ich humor się poprawi.

Z kim Raki stworzą udany związek?

Ryby, Waga, Bliźnięta

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które wszystko odkładają na później

Lew

 • Lwy są zaborcze, egoistyczne, ale również bardzo namiętne. W związku chcą, aby partner stale je adorował i dbał o nie. Gdy są zakochane, to zapominają o całym świecie. Osoby spod tego znaku zodiaku są pełne wdzięku oraz zmysłowości, dlatego nie jest im trudno zdobyć wymarzonego partnera.

Z kim Lwy stworzą udany związek?

Byk, Strzelec, Waga

Panna

 • Panny są bardzo skryte i nie za bardzo lubią pokazywać swoje uczucia. Postrzegane są przez otoczenie jako chłodne. Jeśli się zakochają, z pewnością sprawią, że ich druga połowa będzie najszczęśliwsza na świecie. Partner Panny powinien być inteligentny, odpowiedzialny oraz troskliwy.

Z kim Panny stworzą udany związek?

Rak, Byk, Koziorożec

Waga

 • Waga uwielbia flirtować i odczuwać skrajne emocje. Osoby spod tego znaku zodiaku są lojalne oraz wierne. Partner powinien mieć na uwadze, to, że Wagi cały czas potrzebują nowych bodźców, dlatego muszą cały czas interesować ich swoją osobą.

Z kim Wagi stworzą udany związek?

Byk, Strzelec, Ryby

Zobacz także:

Skorpion

 • Skorpion jest emocjonalny i bardzo namiętny. Są wierni, dlatego ich partner również musi być lojalny. Są bardzo zazdrosne, dlatego mogą tym denerwować swojego partnera. Obydwoje partnerów powinno mieć podobny temperament, dzięki temu ich związek będzie trwać długo i przez cały czas będzie namiętny.

Z kim Skorpiony stworzą udany związek?

Rak, Lew, Ryby

Strzelec

 • Strzelce są nieprzewidywalne i szalone. Ich ognisty temperament z pewnością uaktywni się, kiedy będą w związku. Mogą zdobyć się na największe poświęcenia, ale tego samego oczekują od drugiej osoby. Ich partner musi być stanowczy oraz opiekuńczy. Ważne, aby twój partner lubił spędzać aktywnie czas.

Z kim Strzelce stworzą udany związek?

Waga, Wodnik, Baran

Koziorożec

 • Koziorożce to osoby, które łatwo nie rezygnują. Na miłość mogą czekać całe życie, dlatego, jeśli już ją znajdą, mogą oddać za nią wszystko. Z pozoru Koziorożce są bardzo szczere, jednak potrafią skrywać urazę przez długi czas. Są za to bardzo wierne i czułe.

Z kim Koziorożce stworzą udany związek?

Byk, Rak, Ryby

Wodnik

 • Osoby z tego znaku zodiaku charakteryzują się ciekawymi pomysłami. Nie lubią się nudzić, dlatego bardzo często wymyślają ciekawe atrakcje dla drugiej połówki. Uwielbiają flirtować, dlatego często zmieniają swoich partnerów. Uwielbiają swoje życie i na każdym kroku chcą je celebrować.

Z kim Wodniki stworzą udany związek?

Lew, Rak, Koziorożec

Ryby

 • Ten znak zodiaku jest bardzo atrakcyjny, dlatego flirtowanie przychodzi mu z łatwością. Ryby mogą okazać się nieśmiałe, ale ta cecha dodaje im  wdzięku. Ryby to domatorzy, którzy lubią dzieci, dlatego świetnie sprawdzą się w roli rodziców.

Z kim Ryby stworzą udany związek?

Skorpion, Lew, Strzelec