,

W tych dniach lepiej uważać na wydatki. Możemy stracić wszystkie oszczędności

11.10.2022 20:00

Horoskop na jesień wskazuje, że nadchodzące zaćmienie Słońca w Skorpionie wywrze na nas bardzo silny wpływ. Nie tylko utrudni nam relacje międzyludzkie, lecz także może pozbawić nas pieniędzy.

Kobieta przy bankomacie
fot. Shutterstock

Wszystkie znaki zodiaku pod koniec października powinny zachować czujność. Silne emocje, które wywoła u nas zaćmienie Słońca, mogą sprawić, że wpakujemy się w poważne kłopoty.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Zaćmienie Słońca w Skorpionie 25 października 2022 roku. Możemy wtedy stracić pieniądze

Zbliżające się zaćmienie Słońca wypada w mrocznym znaku Skorpiona. Może być ono dla nas niezwykle problematyczne. W tym czasie zaczniemy bowiem czuć, jak odzywa się w nas silne pożądanie posiadania rzeczy, które uważaliśmy dotąd za nieosiągalne. Dla wielu osób będzie to oznaczało drogie i nieprzemyślane zakupy.

W tych dniach lepiej uważać na wydatki. Możemy stracić wszystkie oszczędności

Jak twierdzą astrologowie, w okresie poprzedzającym zaćmienie Słońca i na kilka dni po tym wydarzeniu lepiej trzymać swoje emocje na wodzy. Pojawi się w nas potrzeba pofolgowania kaprysom, więc łatwo będzie zrobić coś, czego przyjdzie nam potem żałować. Oto kwestie, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

1. Znajomość własnych ograniczeń

25 października 2022 roku nie będziemy pamiętać o tym, że spłacamy kredyt albo odkładamy pieniądze na ważne wydatki. Już na kilka dni przed zaćmieniem zaczniemy zachowywać się tak, jakby nie obowiązywały nas żadne ograniczenia. Możemy wtedy zaciągnąć pożyczkę albo kupić coś, na co w rzeczywistości nas nie stać.

2. Popisywanie się przed innymi

Jeśli za sprawą zaćmienia Słońca poczujemy się ze sobą gorzej niż zwykle i zaczniemy krytykować samych siebie, prawdopodobnie najdzie nas ochota, by walczyć z ludźmi w swoim otoczeniu. Postanowimy komuś pokazać, że jesteśmy od niego lepsi. Na drugiej stronie raczej nie zrobi to żadnego wrażenia, a my stracimy sporą sumę.

3. Bezinteresowna pomoc

W nadchodzących dniach ktoś może zwrócić się do nas z prośbą o wsparcie finansowe. Pod żadnym pozorem nie powinniśmy go udzielać, bo pieniądze pożyczone komuś w okresie zaćmienia nigdy do nas nie wrócą. Jeśli chcemy pokazać bliskiej osobie, że może na nas liczyć, musimy poszukać innego sposobu.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się