,

Masz problemy ze zdrowiem? Teraz mogą się pogorszyć. Astrologowie ostrzegają

03.11.2022 09:17

Każde zaćmienie wywiera wpływ na nasze samopoczucie. Jednak to, które wystąpi wraz z Krwawym Księżycem 8 listopada 2022 roku, osłabi nas wyjątkowo mocno. W nadchodzących dniach powinniśmy szczególnie zadbać o swoje zdrowie.

Zaćmienie Księżyca
fot. Shutterstock

Krwawy Księżyc, czyli pełnia Księżyca 8 listopada 2022 roku, wystąpi na tle gwiazdozbioru Byka. Astrologowie twierdzą, że zjawisko to będzie silnie oddziaływać na nasze samopoczucie. Powinniśmy być przygotowani na to, że znacznie się ono pogorszy.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Masz problemy ze zdrowiem? Teraz mogą się pogorszyć. Astrologowie ostrzegają

Negatywny wpływ Krwawego Księżyca odczują na sobie wszystkie znaki zodiaku. Możemy cierpieć na bezsenność lub zaburzenia snu, a wiele osób dopadną koszmary. Będziemy osłabieni, roztrzęsieni i wyczerpani. Osoby, które mają problemy ze zdrowiem, mogą zaobserwować nasilenie objawów choroby.

Pod wpływem zjawiska, które wystąpi na niebie podczas pełni Księżyca, poczujemy się bezsilni. Warto jednak wiedzieć, że działanie zaćmienia utrzymuje się tylko przez kilka dni. Nasze kłopoty będą więc przejściowe, jeśli w odpowiedni sposób zadbamy o siebie. Ci, którzy zauważą u siebie poważne zaburzenia, muszą jednak wybrać się do lekarza.

Zaćmienie Księżyca 8 listopada 2022 roku może zepsuć nam zdrowie. Choroby dadzą o sobie znać

Jak zatroszczyć się o zdrowie podczas zaćmienia Księżyca? Oto ważne wskazówki:

1. Zadbaj o swój stan emocjonalny

Zaćmienie Księżyca jest zjawiskiem, które pozbawia nas sił fizycznych, ale jednocześnie działa pobudzająco. Łatwo się wtedy zestresować, wpaść w obsesję albo nawet stany lękowe. Jeśli cierpisz na przewlekłą chorobę, musisz na siebie uważać. Twój układ nerwowy będzie podrażniony, co może spowodować nasilenie objawów. Nie bierz na siebie dodatkowych zadań. Unikaj konfliktów i przebywania w środowisku, które ma na ciebie zły wpływ.

2. Rozpieszczaj się

Gdy zbliża się zaćmienie Księżyca, dają o sobie znać wszelkie niepokoje. Działają na nas tak silnie, że możemy doświadczać zawrotów głowy, duszności i problemów trawiennych. Jeśli nie zatroszczymy się teraz o swoje samopoczucie, konsekwencje będą odczuwalne przez kilka następnych tygodni. To najlepszy czas na słodkie lenistwo, drzemki, kąpiele w pianie czy medytację. Lepiej jednak uważać na słodycze - mogą nas dodatkowo rozdrażnić.

3. Umów wizytę u lekarza

Jeśli w okolicach 8 listopada zaczniesz zwracać uwagę na ból odczuwany w ciele lub nagłe pogorszenie samopoczucia, będzie to sygnał, by zainteresować się swoim zdrowiem. Nie odkładaj na później badań lekarskich i umów wizytę kontrolną w przychodni. Pełnie Księżyca, które są połączone z zaćmieniem, często umożliwiają bowiem dostrzeżenie pierwszych objawów choroby. Dzięki nim pojawia się szansa, by jej zapobiec.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się