Kobiety spod tych znaków zodiaku są uważane za oziębłe w łóżku. Brakuje im ognia

13.10.2022 12:53

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, nie są uważane za najlepsze kochanki. Mężczyźni postrzegają je jako chłodne i zdystansowane.

Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku często miewają problemy w sypialni. Trudno im odpowiedzieć na potrzeby partnera, bo same odczuwają opory przed czerpaniem przyjemności z doznań seksualnych. Bywa to przyczyną konfliktów z kochankiem.

Zobacz także: Ten znak zodiaku ma najmniej skrupułów w miłości. Może zdradzić bez wyrzutów sumienia

Kobiety spod tych znaków zodiaku są uważane za oziębłe w łóżku. Brakuje im ognia

Właścicielki tych znaków zodiaku w łóżku nie spełniają oczekiwań swoich partnerów. Mężczyźni postrzegają je jako zamknięte w sobie i przesadnie zdystansowane. Ich relacje często kończą się przez wzgląd na brak ognia w sypialni.

Wodnik, Bliźnięta, Panna. Kobiety spod tych znaków zodiaku są oziębłe w łóżku

Przedstawicielki tych znaków zodiaku są postrzegane jako chłodne i zdystansowane wobec partnera:

Wodnik

Pani Wodnik w miłości poszukuje przede wszystkim intelektualnego porozumienia. Niektóre przedstawicielki tego znaku uważają nawet, że seks mógłby dla nich nie istnieć. O wiele bardziej zależy im na ciekawych rozmowach i wspólnym zgłębianiu tajemnic wszechświata. Kiedy partner domaga się bliskości, często go odrzucają.

Bliźnięta

Kobieta spod znaku Bliźniąt rzadko angażuje się emocjonalnie w relacje, które nawiązuje. Traktuje własne uczucia z dystansem - interesuje ją przede wszystkim to, by w towarzystwie partnera miło spędzić czas. Nie przepada za romantycznymi gestami i rzadko okazuje czułość swojemu ukochanemu. Z tego powodu ich intymne zbliżenia nigdy nie trwają zbyt długo.

Panna

Zodiakalna Panna jest pruderyjna i nieśmiała. Astrologowie nazywają ją czasem wieczną dziewicą. Często wstydzi się swojego ciała, więc boi się je pokazywać. W sypialni czuje się zestresowana, bo nie wie, jak może sprawić przyjemność ukochanemu. O własnych doznaniach nawet nie myśli. Jeśli partner nie znajdzie w sobie cierpliwości, by ją oswoić, nie znajdzie w sobie odwagi - pozostanie zamknięta w sobie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?