Obserwuj w Google News

Wenus w Lwie w czerwcu 2023 roku - horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku

2 min. czytania
05.06.2023 15:18
Zareaguj Reakcja

Wenus, planeta miłości, przeszła niedawno do znaku Lwa. Czerwiec zapowiada się jako okres, w którym niemal wszystkie znaki zodiaku będą miały szansę odmienić swoje życie uczuciowe. To właśnie teraz możemy zawalczyć o prawdziwą miłość. Wszyscy poczujemy na sobie wpływ żywiołu Ognia...

Horoskop
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na maj 2023 roku zapowiada wiele intensywnych doznań. Wenus w Lwie wywrze na nas niezwykle silny wpływ. Szczere rozmowy i odważne, a nawet dramatyczne wyznania, odwrócą bieg wydarzeń. Za sprawą zodiakalnego Lwa niejedna osoba nabierze teraz wiary w siebie i swoje możliwości. Horoskop na czerwiec wskazuje, że właśnie teraz zawalczymy o miłość. Co czeka poszczególne znaki zodiaku? Sprawdź przepowiednię dla siebie.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop miłosny na Wenus w Lwie - czerwiec/lipiec 2023 roku

Wenus w Lwie to zjawisko, które wywiera wpływ zarówno na nasze relacje z innymi, jak i na nas samych. Zodiakalny Lew to znak zodiaku związany z sercem - kiedy więc odpowiada za nasze sprawy miłosne, wspomaga nas w dążeniu do stworzenia szczęśliwego związku. Chociaż wiele znaków zodiaku boryka się z nieśmiałością, która na co dzień utrudnia im nawiązywanie bliskich relacji i zaangażowanie się w istniejącą więź, w czerwcu wszystko to wydaje się o wiele łatwiejsze. Lwy nie wiedzą, co to brak odwagi. Mają tyle pewności siebie, że wyznają swoje uczucia bez chwili zawahania. Często to właśnie w ten sposób zdobywają obiekt swoich westchnień. Druga strona jest pod tak dużym wrażeniem ich brawury, że nie potrafi odmówić żadnej propozycji...

Kiedy planeta miłości przebywa w znaku Lwa, niemal wszystkie znaki zodiaku zaczynają marzyć o podbojach. Chcą zdobyć uwagę swojej sympatii i najczęściej odnoszą sukces. Mają w sobie niezaprzeczalny urok, bo sprawiają wrażenie osoby świadomej swoich zalet. Wenus w Lwie z pewnością doda nam odwagi.

Co czeka poszczególne znaki zodiaku? Oto horoskop miłosny na czerwiec.

Redakcja poleca

Horoskop na Wenus w Lwie

Horoskop miłosny na czerwiec wskazuje, że najlepszy czas czeka znaki należące do żywiołu Ognia (Baran, Lew i Strzelec). To właśnie one będą miały teraz szczęście w miłości. Szybko zapomną o swoich wcześniejszych porażkach i wcale nie będą miały ochoty ich rozpamiętywać. W nadchodzących dniach zaczną dostrzegać, jak wiele mają zalet. Zorientują się, że przyciągają płeć przeciwną jak magnes i wcale nie muszą się starać o zdobycie czyjejś uwagi.

Znaki wodne (Rak, Ryby, Skorpion) porzucą nieśmiałość, ale muszą uważać na to, by nie wpadać w przesadę. Znaki zodiaku związane z żywiołem Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec) zaczną działać o wiele szybciej niż zazwyczaj. Mogą zrobić coś pod wpływem impulsu i wcale nie będą tego żałowały! Znaki Powietrza (Wodnik, Bliźnięta i Waga) wpadną w zmienne nastroje, ale znajdą sposób na to, by nawiązać udaną komunikację ze swoją sympatią.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!