,

Wenus w Byku w marcu 2023 roku - horoskop. Te znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości

20.03.2023 15:42

Wenus, planeta miłości, wkroczyła właśnie do ziemskiego znaku Byka. Co to dla nas oznacza? Wskazówki astrologów mogą dać nam do myślenia. Warto wziąć je pod uwagę.

Wenus w Byku - horoskop
fot. Shutterstock

Wenus w Byku to okres, w którym wielu z nas ma szansę na zbudowanie szczęśliwego związku. Planeta miłości opiekuje się bowiem właśnie zodiakalnym Bykiem. Jest mu przypisana od zarania dziejów, przez co osoby spod tego znaku to najwięksi romantycy. Wiedzą, czego trzeba, by stworzyć z kimś relację na całe życie - a w ciągu kilku najbliższych tygodni każdy z nas będzie miał szansę się tego od nich nauczyć.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Wenus w Byku w marcu 2023 roku - horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Wenus w Byku to okres, w którym wielu z nas ma szansę na zbudowanie szczęśliwego związku. Planeta miłości opiekuje się bowiem właśnie zodiakalnym Bykiem. Jest mu przypisana od zarania dziejów, przez co osoby spod tego znaku to najwięksi romantycy. Wiedzą, czego trzeba, by stworzyć z kimś relację na całe życie - a w ciągu kilku najbliższych tygodni każdy z nas będzie miał szansę się tego od nich nauczyć.

Każdy Byk w głębi duszy pragnie miłości na zawsze. Mężczyźni rozglądają się za żoną, a kobiety - za mężem. Nawet w młodym wieku wyznają przy tym wartości wskazujące na ogromną dojrzałość psychiczną, a dziecinne romanse zupełnie im nie w głowie. Archetyp, z jakim związany jest Byk, to rodzina. Jego najważniejszym celem jest stworzenie z kimś własnego domu, więc nie traci czasu na relacje bez przyszłości.

Kiedy Wenus wchodzi do tego znaku, wszyscy zaczynamy się zastanawiać nad swoimi miłosnymi związkami. Czy mogą one przetrwać poważne próby? Jakie wyobrażenie wspólnego życia ma druga osoba? Pytania o to, co wydarzy się za kilka lub kilkanaście lat, pojawiają się w naszej głowie bardzo często. Zaczynamy traktować swoje relacje o wiele bardziej serio niż dotychczas, przez co obawiamy się samotności i odrzucenia.

Byk ma ogromną charyzmę, ale bywa nieśmiały. Wyrażanie uczuć przychodzi mu z trudnością, więc najczęściej je ukrywa. Pokazuje, że kocha, poprzez czyny - wspiera, otacza opieką, rozwiązuje problemy albo... gotuje. W nadchodzących tygodniach wiele znaków zodiaku będzie w swoich relacjach wytwarzać domową atmosferę. Zapragniemy sobie wyobrazić, jak wyglądałoby małżeństwo z bliską osobą. Równocześnie jednak może to wywołać wiele kryzysów. Część relacji będzie musiała się rozpaść, bo nie mają szans na to, by z biegiem czasu przekształcić się w wieloletni związek...

Możemy doświadczyć teraz wielu magicznych chwil, ale i wątpliwości. Astrologowie doradzają szczerą, bezpośrednią komunikację - przyniesie ona jednak skutek tylko wtedy, gdy nauczymy się słuchać drugiej strony. Im więcej spokoju zachowamy w nadchodzącym czasie, tym lepiej dla naszej relacji.

Te znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości

Kto będzie miał teraz największe szczęście w miłości? Byki, Wagi i Lwy mogą teraz zbudować związek na całe życie.

Byk

Byki zaczną przyciągać płeć przeciwną jak magnes i szybko poczują, że znalazły się w centrum zainteresowania. Dodatkowo w ciągu kilku najbliższych tygodni usłyszą wiele wyznań, których się nie spodziewały. Może się nawet okazać, że ktoś był w nich zakochany od dawna. Warto dać tej osobie szansę.

Waga

Osoby spod tego znaku niedługo zauważą, że wyraźnie wypiękniały. Staną się atrakcyjniejsze niż zwykle i zaczną mieć w sobie nieodparty czar, który doprowadzi płeć przeciwną do szaleństwa. Rozkochają w sobie każdego, kogo zechcą. Wagi zapragną jednak romantycznej miłości - kiedy spotkają bratnią duszę, stworzą z nią niebo na ziemi.

Lew

Lwy nabiorą teraz odwagi i pewności siebie. Sytuacja w ich miłosnej relacji niedługo w znaczący sposób się odmieni. Będą adorowane, a druga osoba zacznie o nich myśleć niemal bez przerwy. Dojdzie do od dawna wyczekiwanej rozmowy, która okaże się przełomowa. Nawet jeśli Lwy jeszcze się tego nie spodziewają, już za kilka tygodni mogą być w związku albo przyjąć czyjeś oświadczyny.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się