Zamknij

W tym tygodniu wiele par może nagle się rozstać. Astrologowie ostrzegają

28.11.2022 10:34

Horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku wskazuje, że w nadchodzącym czasie na pierwszy plan w naszym życiu wysuną się sprawy miłosne. Nie dla wszystkich oznacza to jednak coś dobrego.

Zakochani
fot. Shutterstock

W nadchodzących dniach niebo zdominuje Neptun - planeta związana z marzeniami, intuicją i życiowym natchnieniem. Nasze największe pragnienia mogą się urzeczywistnić albo... przynieść wielkie rozczarowanie. Ci, którzy żyli fantazjami, boleśnie się o tym przekonają. Jak podaje astroserwis.com, miłosne związki czeka teraz czas ciężkiej próby.

Zobacz także: Jasnowidzka Aida zwróciła się Polaków. Oto jej rada na listopad 2022 roku

Horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku

Astrologowie twierdzą, że w najbliższym czasie doczekamy się odpowiedzi na ważne pytania. Warto przypomnieć sobie, jakie wizje dotyczące przyszłości snuliśmy wiosną 2021 roku lub w lutym i marcu 2022 roku - szczególnie jeśli dotyczyły one bliskiej osoby. Przed nadejściem weekendu dowiemy się, czy możemy liczyć na spełnienie swoich pragnień. W relacjach uczuciowych może to oznaczać nagłe rozstania. Ludzie, którzy są dla siebie stworzeni, poczują silniejszą więź niż dotychczas.

W tym tygodniu wiele par może nagle się rozstać. Astrologowie ostrzegają

Horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku podpowiada, by zachować czujność. Nasze życie miłosne może się teraz wywrócić do góry nogami. Pod wpływem Neptuna poczujemy się zmuszeni do zadawania sobie pytań o możliwość realizacji planów na przyszłość. W niektórych przypadkach odpowiedź na to pytanie może się okazać miłą niespodzianką, ale warto być też przygotowanym na bolesne odkrycia. Czego możemy się teraz spodziewać? Oto garść wskazówek:

1. Iluzja czy rzeczywistość?

Zakochani będą teraz często rozmyślać o wspólnej przyszłości. Pojawią się wizje dotyczącego tego, jak mogłaby ona wyglądać. Zamiast jednak bujać z głową w chmurach, trzeba będzie uważnie przyjrzeć się temu, czy istnieje szansa na zrealizowanie celu. Jeśli żadna ze stron tak naprawdę nie potrafi spełnić oczekiwań drugiej, teraz z pewnością stanie się to wyraźnie widoczne. Nie uda się dalej pielęgnować fantazji, która opiera się na fałszywych podstawach. Nadchodzące dni przetrwają tylko związki miłosne mające przed sobą udaną przyszłość.

2. Kompromisy

Niektóre pary uświadomią sobie, że nie są w stanie osiągnąć tego, o czym marzyły. Jeśli jednak będą mieć wobec siebie dobre intencje i postanowią wspólnie pracować nad relacją, uda im się wzmocnić łączącą ich więź.
 

Gorzej, jeżeli zamiast tego zareagują szukaniem winnego, rozgoryczeniem, gniewem lub nienawiścią - czytamy na astroweb.com.

Takie sytuacje mogą doprowadzić do nagłego zakończenia relacji. Wybuchną awantury, po których niezwykle trudno będzie się ze sobą pogodzić. Nadchodzący czas pokaże więc, które pary umieją się ze sobą porozumiewać bez negatywnych emocji. Nie wszystkim uda się zdać ten egzamin.

3. Nowe początki i podsumowania

Osoby niebędące w związku w najbliższych dniach doświadczą zmian, których w tej chwili zupełnie się jeszcze nie spodziewają. Mogą odkryć, że ktoś od dawna jest nimi poważnie zainteresowany i otrzymać propozycję wejścia w miłosną relację. Niektórzy będą musieli się jednak zmierzyć z przykrym odkryciem - zrozumieją, że ich wymarzony partner wcale nie odwzajemnia ich uczucia. Wiele zagadek zostanie rozwikłanych.

Ten tydzień pokaże nam, że warto czasem zakładać różowe okulary. Mimo to nie powinniśmy zapominać, by regularnie je zdejmować i oglądać rzeczy takimi, jakimi są. Dzięki zachowaniu tej równowagi nie będziemy popełniać błędów w miłości - uda nam się stworzyć trwały i szczęśliwy związek.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?