W ten weekend możesz zniszczyć swój związek. Nie rób tych rzeczy, bo stracisz partnera

20.01.2023 09:30

Horoskop dzienny na 21 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku jest zdominowany przez wpływ ważnego wydarzenia astrologicznego, jakim jest nów Księżyca w Wodniku. Może ono sprawić, że popełnimy teraz niewybaczalny błąd.

Horoskop miłosny na weekend
fot. Shutterstock

Nów Księżyca w Wodniku nie wpłynie najlepiej na nasze związki uczuciowe. Jeśli nie jesteśmy pewni przyszłości swojej relacji, powinniśmy unikać niektórych zachowań. W przeciwnym wypadku możemy zmarnować wszystko, co udało się nam dotychczas osiągnąć w porozumieniu z partnerem.

Zobacz także: Horoskop na nów Księżyca w Wodniku 21 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop miłosny na weekend dla wszystkich znaków zodiaku

W sobotę 21 stycznia 2023 roku, a także przez kilka następnych dni, wielu z nas zacznie poważnie wątpić w swoją relację uczuciową. Emocje, jakie się w nas pojawią, mogą nas skłonić do irracjonalnych reakcji. Sprawdź, przed czym ostrzega horoskop miłosny na nadchodzący czas. Dzięki temu unikniesz wielu przykrości.

Jak wyjaśnia astrolożka Liliana, nów w Wodniku może okazać się stresujący, bo niemal wszyscy poczujemy teraz silną potrzebę bycia w samotności. Jeśli partner nagle zacznie się odsuwać, pojawi się obawa, że przestał darzyć nas uczuciem. Kiedy z kolei sami będziemy szukać pretekstu, by spędzić jak najwięcej czasu z dala od niego, możemy stwierdzić, że czymś sobie na to "zasłużył".

Będziemy szukać winnego. Jedni wejdą przez to w rolę ofiary, a inni nagle się rozgniewają - twierdzi astrolożka.

W ten weekend możesz zniszczyć swój związek. Nie rób tych rzeczy, bo stracisz partnera

Jak wskazuje horoskop miłosny na nadchodzący czas, na początku lutego wszystkie nasze obawy i negatywne emocje znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zanim jednak tak się stanie, możemy doprowadzić do zakończenia relacji.

Część znaków zodiaku może teraz nawiązać przelotny romans. Inni zaatakują partnera i zaczną krytykować jego postępowanie. Możemy nagle postawić wszystko na jedną kartę i zapomnieć o tym, co było dobre w naszej relacji - mówi Liliana.

Astrologowie ostrzegają przed podobnymi zachowaniami. Jeśli bowiem rozstaniemy się teraz z bliską osobą, nie odzyskamy z nią kontaktu przez następne sześć miesięcy. Warto więc kilka razy się zastanowić, zanim podejmiemy decyzję.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.