Zamknij

Urodzony w niedzielę - stereotypowy leń czy człowiek sukcesu?

04.02.2021
Aktualizacja: 05.02.2021 16:45

Urodzony w niedzielę, podobnie jak w każdy inny dzień tygodnia, posiada określone cechy charakteru. Według astrologii dzień narodzin ma ogromne znaczenie na osobowość i temperament człowieka.

Dziecko urodzone w niedzielę - jakie będzie?
fot. Shutterstock

Urodzeni w niedziele to inteligentni, uparcie dążący do celu ludzie, którzy za sprawą opiekującej się nimi gwiazdy cieszą się dobrym zdrowiem. Z drugiej strony, ludzie urodzeni w niedziele powszechnie uważani są za leniwych i odnoszących sukcesy za sprawą szczęśliwych zbiegów okoliczności. Jak zatem jest naprawdę?

Urodzony w niedzielę - podopieczny Słońca

Każdy urodzony w niedzielę za swojego opiekuna ma Słońce, które według astrologii otacza swoich podopiecznych wyjątkowym blaskiem. Urodzeni tego dnia jako osoby obdarzone ogromną energią, uwielbiają ruch, nie lubią monotonii i rutyny. Urodzony w niedzielę otrzymuje też od Słońca silną wolę i upór w dążeniu do celu. To właśnie dlatego te osoby zajmują wysokie stanowiska i świetnie się na nich sprawdzają, a dzięki swojej charyzmie potrafią zjednywać tłumy, za sprawą czego mogą liczyć na wsparcie wpływowych osób.

Zobacz także: Każdej dacie urodzin przypisany jest kolor. Co mówi o nas barwa urodzin? 

Dziecko urodzone w niedzielę - jakie jest?

Urodzeni w niedzielę lubią być w centrum uwagi. Chętnie przyjmują też pochwały, gratulacje i zaszczyty. Dlatego dzieci urodzone w niedzielę zaprzyjaźniają się z tymi, którzy pozwalają im dominować. Jeśli więc wśród przedszkolnych maluchów króluje przywódca, z pewnością urodził się on właśnie w ostatni dzień tygodnia.

Zobacz także: Czym charakteryzują się osoby urodzone w styczniu? Wyróżnia je jedna cecha

Urodzeni w niedzielę - pozorne wady

Najczęściej przypisywaną negatywną cechą osób urodzonych w niedzielę jest lenistwo. Uznaje się, że skoro ten dzień tygodnia jest dniem odpoczynku, to tak właśnie chcą przejść przez życie ludzie urodzeni w niedzielę. Jeśli dodamy do tego pragnienie osiągnięcia wysokiej pozycji zawodowej i społecznej, to otrzymamy nieprzyjemne połączenie. Taka ocena wydaje się być jednak według astrologii krzywdząca.

Pewność siebie, odwaga i silny charakter osób urodzonych w niedzielę mogą być także przez wielu postrzegane negatywnie. Pomagają one jednak osiągnąć sukces i zdobywać pieniądze, które urodzeni w niedzielę bardzo sobie cenią. Wysoko postawieni mężczyźni i pełne klasy, eleganckie kobiety urodzone w niedzielę mogą stać się więc obiektem zazdrości wielu nieśmiałych.

Zobacz także: Japońskie znaki zodiaku - jaki jest twój?