Zamknij

To zjawisko wywrze silny wpływ na nasze życie. "Wydarzenia mogą przypominać wybuch wulkanu"

13.04.2022 09:24

Częściowe zaćmienie Słońca 30 kwietnia 2022 roku wystąpi na tle gwiazdozbioru Byka. Według astrologów powinniśmy się przygotować na rewolucję - zarówno w życiu publicznym, jak i prywatnym.

Zaćmienie Słońca w kwietniu 2022 roku
fot. Shutterstock

Zaćmienie Słońca w Byku wpłynie nie tylko na nasze samopoczucie, lecz także na sprawy należące do codziennego życia. W tym czasie lepiej zachować czujność.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku nie mają udanego życia w sypialni. Ich potrzeby są zupełnie inne

Zaćmienie Słońca 30 kwietnia 2022 roku

30 kwietnia 2022 roku o godzinie 20:41 na niebie wystąpi częściowe zaćmienie Słońca. Nie będzie ono widoczne w Polsce, jednak mimo to odczujemy na sobie jego wpływ. Jak podaje astroserwis.com, najwięcej zmieni się w życiu osób, które urodziły się 28-30 kwietnia i 1-6 maja. Jednak nie tylko zodiakalne Byki powinny teraz przyjrzeć się swoim sprawom. Nagłe zdarzenia mogą zrewolucjonizować myślenie Wodników, Lwów, Skorpionów i Ryb.

Zaćmienie Słońca w Byku 30 kwietnia 2022 roku - horoskop

Na co powinniśmy się przygotować z okazji nadchodzącego zaćmienia Słońca? Oto rady astrologów:

1. Nowe otwarcie

Pod koniec kwietnia i na początku maja możemy poczuć, że coś się w nas zmieniło - mamy inny system wartości, chcemy porzucić dawne przekonania albo zrezygnować z czegoś, co wcześniej wydawało nam się ważne. Zobaczymy swoje życie w nowej perspektywie i w ciągu kilku dni możemy wprowadzić do niego zmiany. Dla jednych oznacza to rozstanie z tym, co już im nie służy, a dla innych rozpoczęcie kolejnego etapu.

2. Problemy finansowe

Powinniśmy uważnie przyjrzeć się temu, w jaki sposób zarządzamy swoim majątkiem. To zły moment na podpisywanie jakichkolwiek umów czy zobowiązań. Zamiast tego warto zadbać o zapewnienie sobie stabilnej przyszłości. Według prognoz astrologów ceny w maju zaczną gwałtownie rosnąć. Należy być przygotowanym na kryzys finansowy.

3. Zmiany w relacjach

W najbliższym czasie coraz częściej zaczniemy się zastanawiać, komu naprawdę możemy zaufać. Odkryjemy, że bliscy coś przed nami ukrywają albo nie chcą udzielić nam wsparcia w trudnej sytuacji. Przyniesie to spore rozczarowanie. Dzięki temu dowiemy się jednak, kto jest naszym prawdziwym przyjacielem. Wiele par czeka teraz sprawdzian - przekonają się, czy łączy je tylko przelotne zauroczenie, czy głębokie uczucie. Jeśli nie są do siebie szczerze przywiązane, mogą podjąć decyzję o zakończeniu relacji.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku wybierają fałszywe przyjaciółki. Często są oszukiwane

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?