Zamknij

Teściowe spod tych znaków zodiaku zepsują tegoroczne święta. Rodzinny obiad będzie torturą

16.12.2021 12:06

Przedstawicielki tych znaków zodiaku podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia będą zachowywały się w taki sposób, że wszyscy członkowie rodziny będą mieli ich dosyć. Zobacz, czy twoja teściowa znalazła się na liście.

Wigilia
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku w tym roku nie poczują świątecznej atmosfery. Wszystko zacznie je drażnić, a najtrudniej będzie im porozumieć się z własnymi dziećmi i ich życiowymi partnerami.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Teściowe spod tych znaków zodiaku zepsują tegoroczne święta

Święta Bożego Narodzenia w towarzystwie teściowych spod tego znaku zodiaku nie będą miłym przeżyciem. Rodzina wiele razy poczuje się zaskoczona ich zachowaniem. Będą niemiłe, opryskliwe i skłonne do wywoływania konfliktów. Lepiej w tym roku ich unikać.

Teściowe spod tych znaków zodiaku sprawią, że rodzinny obiad będzie torturą

Teściowe, które posiadają te znaki zodiaku, zepsują w tym roku rodzinne święta:

Bliźnięta

Pani spod znaku Bliźniąt podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia będzie miała ochotę na plotkowanie. Zacznie opowiadać o wstydliwych sekretach wszystkich członków rodziny. Może doprowadzić do tego, że małżeństwa siedzące przy wigilijnym stole nagle się pokłócą.

Waga

Waga przez całe święta będzie się czuła przygnębiona. Jej myśli zaczną uciekać w kierunku przykrych doświadczeń z minionego roku. Rozgoryczenie i smutek wpłyną na jej sposób komunikowania się z bliskimi. Jeśli ktoś spróbuje ją pocieszać, zacznie na niego krzyczeć.

Baran

Teściowa spod znaku Barana uzna, że święta Bożego Narodzenia to doskonały moment na to, by wykrzyczeć wszystkie od dawna tłumione pretensje. Zacznie to robić w dniu Wigilii, na wiele godzin przed pojawieniem się pierwszej gwiazdki. Od samego rana będzie zachowywała się tak, że domownicy będą od niej uciekali.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.