Ten znak zodiaku będzie miał teraz największe szczęście. Spełni wszystkie swoje marzenia

30.01.2023 15:26

Nadchodząca pełnia Księżyca przyniesie wiele trudności niemal wszystkim znakom zodiaku. Jednak Lew będzie miał teraz mnóstwo powodów do zadowolenia. Śnieżny Księżyc przypada w jego znaku, więc nadchodzące dni będą dla niego jak koncert życzeń.

Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Pełnia Księżyca w Lwie jest jednym z najsilniej odczuwanych zjawisk w rocznym cyklu księżycowym. Ognisty żywioł rozpala nasze zmysły i wyobraźnię, ale nie zawsze wprawia w dobry nastrój. Większość znaków zodiaku może teraz odczuwać niepokój, wpaść w skłonność do rywalizacji albo wywołać konflikt z kimś bliskim. Tylko Lew zachowa stoicki spokój i uśmiech na twarzy. Jego horoskop na pełnię wskazuje, że osiągnie wszystko, czego zapragnie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku znienawidzą 2023 rok. Będzie najgorszym okresem w ich życiu

Pełnia Księżyca w Lwie 5 lutego 2023 roku - horoskop

Horoskop na nadchodzącą pełnię Księżyca informuje o tym, jakie wartości staną się dla nas najważniejsze na początku lutego 2023 roku. Zapragniemy być pewni siebie i odważni, a także poczuć, że jesteśmy lepsi od innych. Nie każdemu się to uda, przez co będziemy sfrustrowani. Wiele osób popełni z tego powodu błąd, przez co zepsuje swoją relację z kimś, na kim mu zależy.

Zodiakalny Lew na co dzień sprawia wrażenie, jakby posiadał niezachwiane poczucie własnej wartości. W rzeczywistości jednak często wątpi w siebie i martwi o to, co inni o nim myślą. Większość osób spod tego znaku wcale nie nazywa się w myślach królem ani królową dżungli. Dopiero podczas pełni Księżyca w Lwie mogą się poczuć w taki sposób. Zjawisko, które wystąpi na niebie 5 lutego 2023 roku, nie będzie wyjątkiem. Lwy odzyskają panowanie nad swoim życiem.

Ten znak zodiaku będzie miał teraz największe szczęście. Spełni wszystkie swoje marzenia

Zapytaliśmy astrolożkę Lilianę, który znak zodiaku może uznać nadchodzącą pełnię Księżyca za szczęśliwą. Jej zdaniem to właśnie Lwy powinny wtedy wypowiedzieć swoje życzenia. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że się one spełnią.

Osoby urodzone pod koniec lipca i w sierpniu poczują teraz, że zasługują na wszystko, co najlepsze. Ich myśli zaczną się zmieniać w rzeczywistość - stwierdziła astrolożka.

Horoskop na 2023 rok wskazuje wyraźnie, że Lwy będą w tym roku prawdziwymi mistrzami w stosowaniu słynnej metody prawa przyciągania. Powinny zacząć tę praktykę właśnie teraz - pełnia Księżyca wzmocni siłę ich intencji.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.