Zamknij

Te znaki zodiaku w weekend mogą pokłócić się z partnerem. Powiedzą kilka słów za dużo

02.12.2022 20:00

Horoskop na weekend 3-4 grudnia 2022 roku zawiera w sobie przestrogę dla części znaków zodiaku. Mogą teraz wywołać awanturę w swojej miłosnej relacji.

Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawiciele części znaków zodiaku w nadchodzących dniach będą mieć spore problemy z panowaniem nad swoimi emocjami. Pod wpływem Marsa zaczną zachowywać się zupełnie inaczej niż zwykle. Mogą dążyć do konfrontacji z bliską osobą, nawet jeśli nie będą mieli jej nic konkretnego do zarzucenia.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop na weekend 3-4 grudnia 2022 roku

Horoskop miłosny na sobotę i niedzielę nie jest zbyt optymistyczny. Wiele znaków zodiaku poczuje się teraz naprawdę źle. Wszystko wskazuje na to, że jeśli stracimy kontrolę nad swoimi emocjami, oskarżymy bliską osobę o najgorsze przewinienia. Szczególną ostrożność powinny zachować Barany, Bliźnięta i Wodniki. W najbliższym czasie mogą uznać, że mają wiele powodów, by czuć żal do partnera.

Te znaki zodiaku w weekend mogą pokłócić się z partnerem

Właściciele tych znaków zodiaku w nadchodzącym czasie powiedzą o kilka słów za dużo w konfrontacji z ukochaną osobą:

Baran

Kobiety i mężczyźni spod znaku Barana mogą teraz wywołać awanturę zupełnie bez powodu. Wystarczy, że coś na chwilę zepsuje im nastrój, a natychmiast uznają to za winę partnera. Ich argumenty okażą się zupełnie pozbawione logiki, ale nawet tego nie zauważą. Po prostu będą chciały się pokłócić.

Bliźnięta

Zodiakalne Bliźnięta nagle stracą zaufanie do bliskiej osoby. Zaczną podejrzewać, że romansuje z kimś na boku albo flirtuje z ludźmi poznanymi w pracy. Jeśli jednak ją o to oskarżą, będą miały kłopot. Okaże się bowiem, że od dawna wie o ich sekretnej znajomości bez zobowiązań.

Wodnik

Wodniki poczują się odrzucone i zlekceważone. Przez cały weekend będą czekały na zaproszenie na randkę, jednak same nie wyjdą z inicjatywą. Zamiast zapytać drugą osobę, czy ma ochotę ich odwiedzić, obrażą się i będą miały pretensje o wszystko. To wywoła ogromne nieporozumienia w relacji.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?