Obserwuj w Google News

Te znaki zodiaku w tym tygodniu przeżyją miłosne rozczarowanie. Najwyższy czas zapomnieć o kimś na zawsze

2 min. czytania
15.06.2021 12:41
Zareaguj Reakcja

Osoby spod tych znaków zodiaku w ciągu kilku najbliższych dni będą musiały rozstać się z kimś, w kim od dawna są beznadziejnie zakochane. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Kobieta
fot. Shutterstock

W ostatnich dniach retrogradacji Merkurego często dowiadujemy się o tym, że coś, na co liczyliśmy od dłuższego czasu, nigdy nam się nie uda. Dla niektórych oznacza to przykry zawód miłosny.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi szefowie. Wymagają od innych za dużo

Te znaki zodiaku przeżyją miłosne rozczarowanie

Te znaki zodiaku w ciągu najbliższych dwóch tygodni odkryją, że ich romantyczne fantazje nie mają szans się spełnić. Czeka je bolesne odrzucenie.

Ktoś, w kim są zakochane, powie im wprost, że nie jest zainteresowany kontynuowaniem relacji.

Redakcja poleca

Te znaki zodiaku muszą zapomnieć o kimś na zawsze

Osoby spod tych znaków zodiaku będą miały teraz złamane serce:

Wodnik

Wodniki z przykrością odkryją, że komuś wcale na nich nie zależy. To one nieustannie starają się o to, żeby znajomość trwała. Nagle poczują, jak bardzo są tym zmęczone i wycofają się z tej relacji. Będą miały rację, bo druga strona ukrywa przed nimi od dawna, że jest zakochana w kimś innym.

Waga

Niektóre Wagi liczyły na wakacyjny romans z jednym ze swoich przyjaciół, ale jeszcze przed nadejściem lipca będą musiały wybić to sobie z głowy. Ta osoba szybko im wyjaśni, że za bardzo wzięły do siebie niektóre jej słowa.

Koziorożec

Koziorożce bez pary lub te, które mają romans i zdradzają partnera, odkryją teraz ze smutkiem, że w ostatnim czasie były ciut zbyt pewne siebie. Ich uczucia wyjdą na jaw i wcale nie zostaną potraktowane tak, jakby sobie tego życzyły. Ktoś zagra im na nosie i z dnia na dzień przestanie się odzywać.

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!