Zamknij

Te znaki zodiaku w ten weekend powinny unikać konfliktów. Mogą mieć dla nich poważne konsekwencje

23.07.2021 13:26

Horoskop na pełnię Księżyca 24 lipca 2021 roku wskazuje, że niektóre znaki zodiaku czeka teraz silny stres. Staną się nerwowe i nabiorą ochoty na kłótnię. Jeśli nad sobą nie zapanują, będą tego żałować.

Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop na nadchodzącą pełnię Księżyca zapowiada sporo konfliktów, które mogą doprowadzić do zerwania wielu znajomości. Zobacz, jak tego uniknąć.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop na pełnię Księżyca 24 lipca 2021 roku

Pełnia Księżyca w Wodniku 24 lipca 2021 roku wypada niedługo po wejściu Słońca w znak Lwa. Pierwszy znak zodiaku symbolizuje wolność, drugi - władzę. W najbliższych dniach wybuchnie wiele kłótni o to, że ktoś czuje się ograniczany przez drugą osobę, nie zamierza dopasowywać się do jej oczekiwań i chce nareszcie zacząć zachowywać się po swojemu.

Część oskarżeń może być na tyle niesprawiedliwa, że ktoś poczuje się nimi dotknięty. Zanim wykrzyczymy mu w twarz, że odbiera nam swobodę działania i kontroluje nas na każdym kroku, zastanówmy się, czy odrobinę nie przesadzamy. Jeśli ta osoba ma wobec nas dobre intencje, zrobi jej się bardzo przykro.

Te znaki zodiaku powinny teraz unikać konfliktów

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą na długo zapamiętać nadchodzącą pełnię Księżyca:

Wodnik

Wodnik będzie miał teraz o wiele silniejszą niż zwykle potrzebę wolności i buntowania się przeciwko narzuconym zasadom. W tym roku wypadną dwie pełnie Księżyca z rzędu, którym patronuje. To sprawi, że może stać się chmurny i agresywny. 

Skorpion

Najgorszą rzeczą, jaką Skorpion mógłby teraz zrobić, byłoby przekonywanie bliskich do tego, że powinni żyć w taki sposób, jak im doradził. Im więcej swobody będą teraz mieli członkowie jego rodziny, tym spokojniejsza będzie atmosfera w domu.

Waga

Waga może wpaść na pomysł, żeby pokazać partnerowi, kto tu rządzi. Nie posłucha go w ważnej sprawie, a potem sama zacznie stawiać warunki. Może się okazać, że efekt będzie przeciwny do zamierzonego. 

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka