Obserwuj w Google News

Te znaki zodiaku w czerwcu będą miały szczęście w miłości. Trafi je strzała Amora

3 min. czytania
05.06.2023 15:51
Zareaguj Reakcja

Horoskop miłosny na czerwiec zapowiada, że w najbliższym czasie wiele się może wydarzyć. Szczególnie w drugiej połowie miesiąca czekają nas intensywne doznania. Wenus w Lwie wywrze na nas wpływ - nabierzemy odwagi do działań, na jakie wcześniej nie umielibyśmy sobie pozwolić.

Horoskop miłosny
fot. Shutterstock

Jak zapowiada horoskop na ten miesiąc, planeta Wenus może doprowadzić do przełomowych wydarzeń w naszym życiu. Będzie się bowiem znajdować na tle gwiazdozbioru Lwa, a więc znaku wyróżniającego się największą odwagą i pewnością siebie. Nawet najbardziej nieśmiałe osoby mogą teraz poczuć się zaskoczone własnym zachowaniem. Postanowimy otwarcie wyznać, co myślimy i czujemy. Wielu z nas wyjdzie z inicjatywą w relacji miłosnej i nawet przez chwilę nie pożałuje własnego zachowania.

Kto będzie miał największe szczęście w miłości? Czeka to 3 znaki zodiaku.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop miłosny na czerwiec 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Za sprawą Wenus w Lwie wszystkie znaki zodiaku będą miały szansę podjąć ryzyko, o jakim wcześniej nawet im się nie śniło. Teraz poczujemy się bowiem bardziej atrakcyjni i nabierzemy wiary w to, że możemy zdobyć czyjeś uczucie. Gwiazdy zachęcają do tego, by wyjść z inicjatywą i nawiązać kontakt z kimś, kto najbardziej nam się podoba. Nawet jeśli wcześniej nie reagował na nasze zabiegi, w tym miesiącu nie będzie w stanie im się oprzeć.

Czerwiec 2023 roku okaże się szczęśliwym okresem dla 3 znaków zodiaku. Wszystkie osoby urodzone w czasie związanym z żywiołem Ognia powinny liczyć na prawdziwy przełom w sprawach uczuciowych. Barany, Lwy i Strzelce niedługo poczują, że ich życie się zmieniło.

Redakcja poleca

Baran, Lew i Strzelec. Te znaki zodiaku będą miały teraz szczęście w miłości

Oto horoskop dla tych znaków zodiaku:

Baran

Barany, które są bez pary, od początku roku bezskutecznie próbowały zwrócić na siebie czyjąś uwagę. Robiły wszystko, co tylko mogły, by ta osoba zechciała z nimi być. Wielokrotnie zostały jednak odrzucone lub zignorowane. Ich serce jest zranione, bo mają wrażenie, że druga strona bawiła się ich uczuciami...

W nadchodzącym czasie ich nastrój jednak się poprawi. Niemal z dnia na dzień dojdą do wniosku, że już nie mają ochoty rozpamiętywać utraconej miłości. Zaczną zauważać, jak wiele osób wodzi za nimi wzrokiem. Wreszcie uświadomią sobie, że mogą spędzić lato z uśmiechem na twarzy.

Lew

Lwy przez cały czerwiec będą w centrum zainteresowania. Nie muszą robić nic, by działać na płeć przeciwną jak magnes. Za sprawą Wenus są teraz piękne i seksowne, przez co podobają się niemal każdemu. W nadchodzącym czasie dostaną wiele wiadomości z propozycjami spotkań. Jedna z nich może pochodzić od eks partnera...

Lwy powinny spokojnie się zastanowić, czego tak naprawdę chcą. To ważne, by nie wpadać w te same schematy. Warto więc poświęcić tydzień lub dwa na refleksję nad sobą i zadbać o to, by uniknąć kolejnego miłosnego rozczarowania. Wielbiciele wcale w tym czasie nie uciekną. Wręcz przeciwnie - niedostępność Lwów będzie im się wydawała intrygująca.

Strzelec

Strzelce w ciągu kilku ostatnich miesięcy mogły odczuwać wątpliwości związane ze swoimi dotychczasowymi wyborami uczuciowymi. W ich relacji miłosnej sprawy nie układały się zbyt dobrze i nabierały potrzeby, by się zdystansować. Część z nich podjęła decyzję o rozstaniu, a inne zostały porzucone. Single natomiast od dłuższego czasu miały wrażenie, że nie mogą trafić na odpowiednią osobę...

Teraz jednak los nareszcie się do nich uśmiechnie. Pozbędą się problemu, który najbardziej im ciążył i zaczną wszystko od nowa. W czerwcu mogą spotkać osobę, która zachęci je do tego, by dać miłości jeszcze jedną szansę.

Zobacz także: Horoskop indiański na 2023 rok. Zobacz, co przyniesie przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!