Zamknij

Te znaki zodiaku uwielbiają łóżkowe igraszki. Są wymarzonymi kochankami!

27.09.2018
Aktualizacja: 20.11.2019 15:41

Sprawdź, czy należysz do tego grona.

miłość
fot. Shutterstock

Na nasze preferencje seksualne ma wpływ wiele czynników, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Relacje między partnerami, wiek czy naturalne uwarunkowania mają w tej kwestii ogromne znaczenie, jednak jest jeszcze jedno istotne kryterium...

Znaki zodiaku, które lubią zaszaleć w łóżku

Niektórzy z nas mają wiecznie niezaspokojone potrzeby seksualne, a dla innych seks mógłby nie istnieć. Zastanawiasz się od czego zależy nasz zróżnicowany temperament? Okazuje się, że odpowiedzią na to pytanie może być data urodzenia. Poznaj znaki zodiaku, z którymi twoje życie intymne nigdy nie będzie nudne.

Skorpion

Jak czytamy w serwisie "Daily Star", Skorpiony są najbardziej namiętnymi kochankami i cechują je niespożyte pokłady kreatywności w relacjach intymnych. Jeżeli lubisz mocne wrażenia, partner spod znaku Skorpiona będzie dla ciebie ideałem.

Wodnik

Wodniki uwielbiają łóżkowe eksperymenty. Wciąż szukają nowych doznań i lubią odkrywać nowe pozycje. Z nimi nigdy nie zaznasz rutyny!

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najlepiej dopasowane w łóżku!

Byk

Osoby spod znaku Byka lubią urozmaicać sobie życie seksualne. Przyjemność jest dla nich najważniejsza i zrobią wszystko, aby ją osiągnąć. W sypialni zawsze biorą sprawy w swoje ręce.

Baran

Barany mają bardzo duże potrzeby seksualne i są niezwykle uczuciowe. Lubią dominować w sypialni tak samo jak Byki, jednak nie są aż tak władcze. Ogromne znaczenie ma dla nich zaspokojenie potrzeb partnera.

Czy twoja druga połówka zalicza się do tego grona?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

 

Interesujesz się astrologią? Te znaki zodiaku robią najgorsze pierwsze wrażenie!