Zamknij

Te znaki zodiaku są najtrudniejsze do zdobycia. Niełatwo skraść ich serce

09.08.2021 11:45

Osoby spod tych znaków zodiaku są najbardziej niedostępne w miłości. Długo trzeba się starać, by dały się uwieść.

Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku chcą, by ich potencjalni partnerzy udowadniali na każdym kroku, że są gotowi zrobić dla nich wszystko.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Te znaki zodiaku są najtrudniejsze do zdobycia

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, lubią być adorowane i obserwować, jak ktoś coraz bardziej się w nich zakochuje. Z tego powodu nigdy nie pozwalają się zdobyć od razu. Trzeba o nie zabiegać miesiącami, a nawet latami.

Najbardziej niedostępne znaki zodiaku

Osoby spod tych znaków zodiaku są trudne do zdobycia:

Wodnik

Wodnik z natury jest dość zdystansowany i chłodny. Musi czuć się z kimś bezpiecznie, by nabrać swobody bycia. W szczęśliwym związku staje się ciepłą i otwartą osobą, jednak wcześniej trudno mu okazywać emocje. Z tego powodu może długo zastanawiać się nad miłosnymi propozycjami.

Koziorożec

Zanim Koziorożec odda komuś swoje serce, musi mieć pewność, że ta osoba na to zasługuje. Ten znak zodiaku nie lubi przelotnych romansów - jeśli się zakochuje, to na długo. Potrzebuje więc być pewien swojej decyzji, by niedługo jej nie żałować.

Panna

Panna jest wymagająca i krytyczna. Trudno zrobić na niej wrażenie, bo patrzy na świat z perspektywy zdrowego rozsądku. Bezbłędnie wyczuwa fałsz, więc nie da się jej też zaczarować... Przyjmuje tylko tych adoratorów, którzy są gotowi pracować nad stworzeniem prawdziwej, głębokiej więzi.

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka

loader