Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

05.06.2020 12:16

Na życie miłosne duży wpływ mają znaki zodiaku obydwu partnerów. Sprawdźcie, czy do siebie pasujecie.

znaki zodiaku w łóżku
fot. Shutterstock

Okazuje się, że na życie intymne pary mogą mieć wpływ ich znaki zodiaków. To od nich zależy, jacy jesteśmy w życiu oraz w sypialni. Warto przyjrzeć się temu zagadnieniu nieco uważniej.

Sprawdźcie, które pary znaków zodiaku są idealnymi kochankami  w sypialni.

Znaki zodiaku, które są najbardziej dopasowane w łóżku

Baran i Strzelec

Osoby spod znaku zodiaku Barana mają ognisty temperament. Szukają kochanka, który również będzie mieć ochotę na nietuzinkowe igraszki. Z pewnością odpowiednim partnerem dla nich będzie osoba spod znaku Strzelca. Będzie chętnie eksperymentować, co z pewnością ucieszy Barana.

Byk i Rak

Byki lubią powoli uwodzić swojego partnera. Potrzebują osoby, która zgodzi się na długą grę wstępną. W sypialni ich partner musi lubić kilkugodzinne zabawy. Idealnym do tego typu jest osoba spod znaku Raka. To świetny kochanek, który wykazuje się subtelnością i cierpliwością.

Bliźnięta i Wodnik

Bliźnięta i Wodnik to dwa znaki, które bardzo lubią eksperymentować. Dla Wodnika liczy się tylko dobra zabawa, dlatego będzie idealnym partnerem dla Bliźniąt. Oboje lubią uprawiać seks w nietuzinkowych miejscach. Dzięki wspólnym przygodom z pewnością odkryją swoje ciała na nowo.

Rak i Skorpion

Rak, który jest uzależniony od seksu, szuka kogoś podobnego do siebie. Idealnym partnerem okaże się Skorpion, który równie lubi spędzać długie godziny w sypialni. Kiedy te dwie osoby lepiej się poznają z pewnością puszczą wodze fantazji i przekroczą wszystkie granice.

Strzelec i Lew

Ten specyficzny duet z pewnością będzie idealnym połączeniem w sypialni. Strzelec lubi przejmować kontrolę nad parterem w sypialni, dlatego powinien zainteresować się kimś uległym spod znaku Lwa. To połączenie z pewnością zaspokoi niejedną osobę o wygórowanych wymaganiach.

Panna i Koziorożec

Panna lubi czuć stabilizację w życiu, jedna co zupełnie inaczej jest w sypialni. Jest wyzwolona i pełna namiętności. Jeśli na swojej drodze spotka interesującego Koziorożca, z pewnością mu się podda. Koziorożec zadba o to by w ich wspólnej sypialni, nigdy nie wiało nudą.

Waga i Baran

Połączenie tych dwóch znaków zodiaku to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Barany lubią podejmować inicjatywę, dlatego tak świetnie będą pasowa do zachowawczych Wag. W łóżku będą tworzyć zgrany duet, który nigdy się sobą nie znudzi.

Ryby i Skorpion

Ryby to jeden z najbardziej romantycznych znaków zodiaku. W miłości szuka osoby podobnej do siebie, jednak nie jest to takie łatwe. Idealnym kandydatem na partnera jest Skorpion, który odnajdzie się w każdej sytuacji, a w sypialni pokaże swoje namiętne oblicze. Osoby spod znaku Ryb z pewnością nie będą się z nim nudzić.

Co sądzisz o takim dopasowaniu?

loader

Zobacz także: Zabawią się i porzucą. Na te 3 znaki zodiaku lepiej uważać