Zamknij

Te znaki zodiaku są najbardziej brutalne. Nie liczą się z uczuciami innych ludzi

19.08.2021 12:50

Osoby spod tych znaków zodiaku często postępują egoistycznie i narzucają innym własne zdanie w agresywny sposób. Nie obchodzi ich to, że mogą kogoś zranić.

Kobieta
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku nie przejmują się tym, że mogą kogoś zranić. Rozkazują, krytykują i postępują brutalnie. Co najgorsze, zawsze uważają, że mają do tego prawo.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Te znaki zodiaku są najbardziej brutalne

Osoby spod tych znaków zodiaku miewają tak egoistyczne podejście do życia, że są w stanie zranić niemal do żywego. Całkowicie ignorują cudze potrzeby i skupiają się tylko na sobie. Mogą stosować przemoc psychiczną, byle tylko osiągnąć swój cel.

Te znaki zodiaku nie liczą się z uczuciami innych ludzi

Osoby spod tych znaków zodiaku są agresywne i despotyczne:

Skorpion

Skorpion nie ma w sobie żadnego wyczucia. Brakuje mu delikatności i łagodności. Zachowuje się w brutalny sposób wobec bliskich, a nowo poznane osoby od razu zaczyna rozstawiać po kątach. Lubi przy tym zadbać o to, by czuły się poniżone. W tym celu cały czas je krytykuje.

Bliźnięta

Bliźnięta to znak zodiaku, który kieruje się w życiu chłodną kalkulacją. Pragnie robić przede wszystkim to, co mu się opłaca. Bez żadnych wyrzutów sumienia wykorzystuje ludzi, a potem ich porzuca, gdy stają się nieprzydatni. Myśli tylko o swoich potrzebach i przyjemnościach.

Panna

Panna uważa, że zawsze ma rację, a to daje jej prawo, by dać nauczkę wszystkim, którzy ośmielają się z nią w czymś nie zgadzać. Jest mściwa i potrafi zaskoczyć swoją złośliwością. Kiedy ktoś naprawdę zajdzie jej za skórę, upokarza go publicznie wystawiając go na pośmiewisko.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!