Zamknij

Te znaki zodiaku potrafią zniszczyć każdy związek. Ciągle popełniają te same błędy

25.08.2021 12:59

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mają spore problemy z utrzymywaniem bliskich relacji. Już na samym początku związku robią coś, co doprowadza do rozstania.

Zakochani
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku nie wiedzą, jak dbać o związek. Kierują się odruchami, które doprowadzają do konfliktów i nieporozumień. Zniechęcą do siebie każdego partnera.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Te znaki zodiaku potrafią zniszczyć każdy związek

Osoby spod tych znaków zodiaku w swoich relacjach z ludźmi często popełniają błędy, które utrudniają podtrzymanie znajomości. Jeśli w ich życiu pojawia się ktoś, kto pała do nich sympatią, zawsze starają się mu to wybić z głowy. Nie robią tego specjalnie - po prostu tak już mają.

Te znaki zodiaku ciągle popełniają te same błędy w miłości

Osoby spod tych znaków zodiaku nie umieją zadbać o związek:

Wodnik

Ten znak zodiaku z natury jest samotnikiem. Jeśli nie trafi na swoją bratnią duszę, z którą od razu połączy go głęboka więź, przez długi czas będzie okazywał partnerowi ogromną nieufność. Wodnik lubi spędzać czas sam ze sobą i zdarza mu się unikać towarzystwa. Jeśli nie wyjaśni tego partnerowi, jego zachowanie będzie można zinterpretować jako dążenie do zerwania.

Rak

Rak jest niepoprawnym romantykiem. Należy do osób, które postrzegają miłość jako powód do cierpienia. Wybiera sobie tylko niedostępnych emocjonalnie partnerów, do których może wzdychać dniami i nocami. Kiedy więc ktoś naprawdę się w nim zakochuje, zupełnie nie wie, jak powinien na to zareagować. Może się wtedy spłoszyć i zerwać kontakt z partnerem.

Bliźnięta

Zodiakalny Bliźniak ma tendencję do tego, by wracać do historii, które złamały mu serce. Może zdradzać obecnego partnera z eks albo zakończyć związek, by wrócić do przeszłości i rozgrzebywać stare rany. Jeśli choć raz w życiu zakocha się nieszczęśliwie, będzie to wspominać przez wiele kolejnych lat.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

loader