Zamknij

Znaki zodiaku, które narzekają na brak przyjaciół. Nie potrafią nawiązywać bliskich relacji

19.05.2020 10:23

Osoby spod tych znaków zodiaku mają problemy z tworzeniem bliskich relacji.

samotna dziewczyna
fot. Shutterstock

Zastanawialiście się kiedyś od czego zależy nasza umiejętność nawiązywania więzi z innymi? Niektórzy są duszami towarzystwa i mają mnóstwo przyjaciół, a inni mają trudności z nawiązywaniem relacji. W tej kwestii spore znaczenie może mieć twój znak zodiaku. Oto znaki, które narzekają na brak przyjaciół.

Znaki zodiaku, które nie mają przyjaciół

Osoby spod tych 5 znaków zodiaku nie potrafią otworzyć się na innych. Sprawdź, czy jesteś na poniższej liście! 

Rak

Zodiakalne Raki dobrze odnajdują się wśród ludzi, ale mają problem z tworzeniem bliskich relacji. Boją się zaangażować z powodu strachu przed odrzuceniem. Mimo że nie lubią w sobie tej cechy, nie potrafią żyć inaczej.

Wodnik

Wodniki są urodzonymi introwertykami. Są niepewne siebie i z góry oceniają, że nie mają szans na prawdziwą przyjaźń. Z tego powodu wolą żyć z dala od innych, mimo że to wcale nie daje im poczucia szczęścia.

Panna

Zodiakalne Panny starają się za wszelką cenę zdobywać kolejnych przyjaciół, ale przez swoją nachalność zrażają do siebie innych. Są niezwykle męczące dla otoczenia.

Bliźnięta

Bliźnięta są z natury uległe i niepewne siebie. Z tego powodu często dają się wykorzystywać innym. Nie mają wobec otoczenia żadnych oczekiwań. Na koniec zawsze zostają same.

Ryby

Zodiakalne Ryby mają problem w odnalezieniu się wśród ludzi. Czują się gorsze od reszty przez co nawet nie próbują zrobić pierwszego kroku. Marzą o prawdziwym przyjacielu, ale nie potrafią się otworzyć.

Waga

Wagi są niezwykle wrażliwe i nieufne. Raz zranione nie potrafią zapomnieć o traumie i automatycznie zamykają się w sobie. Ich reakcja obronna utrudnia im nawiązanie przyjaźni.

Wydaje ci się czasami, że urodziłeś się pod złą gwiazdą? Sprawdź, jaki znak zodiaku powinieneś mieć naprawdę!

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?