Te znaki zodiaku nie cierpią sylwestra. 31 grudnia wolą zostać w domu

27.12.2022 09:00

Osoby spod tych znaków zodiaku mają tak spokojny charakter, że sylwestrowe szaleństwo je przytłacza. Źle się czują, gdy muszą tego wieczoru wybrać się na imprezę, zamiast zostać w domu pod kocykiem.

Kobieta
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku nie przepadają za datą 31 grudnia. Denerwuje je to, że inni wymagają od nich, by dobrze się bawili. Kiedy wybierają się na sylwestrową imprezę, robią to najczęściej pod przymusem.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku nie cierpią sylwestra

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w sylwestra myślą tylko o jednym: żeby jak najszybciej mieć to za sobą. Wolałyby świętować przejście pomiędzy starym a nowym rokiem w ciszy i spokoju. Najczęściej jednak ktoś zmusza je do tego, by wyszły z domu i dołączyły do celebracji. W głębi duszy czują się wtedy nieszczęśliwe, ale nie odmawiają, żeby nie sprawić nikomu przykrości.

Te znaki zodiaku 31 grudnia wolą zostać w domu

Osoby spod tych znaków zodiaku nie lubią obchodzić sylwestra:

Panna

Panna to jeden z najbardziej refleksyjnych znaków zodiaku. Dla niej noc sylwestrowa jest idealną okazją, by przemyśleć sobie, co spotkało ją w ciągu minionych 12 miesięcy i jakie ma plany na nadchodzący czas. Marzy wtedy o samotności albo spokojnej rozmowie z najbliższą osobą. Jeśli musi tej nocy pójść na imprezę, jest zirytowana.

Rak

Rak jest zbyt wrażliwy, by móc poczuć się dobrze w hałaśliwym tłumie. 31 grudnia jest przytłoczony tym, jak wiele osób mija na ulicach. Denerwuje się, gdy słyszy huk petard i krzyki nieznajomych. Wolałby się schronić w domu, by z dala od tego szaleństwa siąść w ciszy i poczytać książkę.

Byk

Byk podczas sylwestrowej nocy marzy tylko o tym, żeby porządnie się wyspać. Wcale nie ma ochoty na tańce do białego rana, nie chce rozmawiać z innymi gośćmi na imprezie i wyczekuje chwili, w której będzie mógł pójść do domu. Przeszkadza mu to, że 31 grudnia czuje na sobie presję, by dobrze się bawić. On nie lubi robić niczego na siłę.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

loader

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.