Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

09.04.2021 14:21

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, głęboko przeżywają zerwanie z bliską osobą. Potrzebują sporo czasu, żeby dojść do siebie.

Zakochani
fot. Shutterstock

Rozstanie zawsze jest bolesnym doświadczeniem. Relacja, w którą kiedyś wierzyliśmy, rozpada się pomimo prób ratowania sytuacji. Te znaki zodiaku nie potrafią się z tym pogodzić.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, nie umieją zapomnieć o ukochanej osobie. Przez długi czas od chwili rozstania rozpamiętują wszystko, co wydarzyło się między nimi a bliską osobą w trakcie trwania związku. 

Jeśli zostały zranione, wracają do tego miesiącami. Nie można potraktować ich okrutniej niż zostawiając je bez słowa. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku wierzą w przeznaczenie. Szukają swojej drugiej połówki

Te znaki zodiaku długo noszą w sobie urazę

Osoby spod tych znaków zodiaku nie potrafią zapomnieć o rozstaniu:

Rak

Niektórzy złośliwie twierdzą, że jeśli chcemy poderwać zodiakalnego Raka, powinniśmy szukać go w domu eks, bo z całą pewnością właśnie tam się znajduje. Jest w tym sporo prawdy. Rak nie zazna spokoju, dopóki nie wyjaśni wszystkich nieporozumień i nie dostanie od byłego partnera sygnału, że rozstanie nie było definitywne. Ten znak zodiaku lubi żyć przeszłością i zawsze wybiera to, co sprawdzone i bezpieczne.

Skorpion

Zraniony i zlekceważony Skorpion zapamiętuje czyjeś grzechy na zawsze. Potrafi wypominać ludziom słowa, które wypowiedzieli nawet kilkanaście lat temu. Wymaga szczerych przeprosin, a jeśli ich nie otrzyma, do końca życia pozostaje obrażony. Skorpion rzadko wybacza. Jeśli już się na to decyduje, chce otrzymać coś w zamian.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt niezwykle ważne jest to, jak wypadają w oczach świata. Nieustannie analizują historię swojego życia, wyobrażając sobie, jak ją komuś opowiadają. Jeśli w niektórych punktach opowieści przestają sprawiać wrażenie idealnych i muszą się przyznać do tego, że zostały porzucone, cierpią z tego powodu. Dlatego też nakłaniają do powrotu większość swoich byłych miłości. "Potem do siebie wróciliśmy" - to zmienia sens historii.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?