Zamknij

Te znaki zodiaku najgorzej zniosą nadchodzącą pełnię Księżyca. Ten tydzień będzie dla nich koszmarem

06.12.2022 13:16

Horoskop na pełnię Księżyca 8 grudnia 2022 roku przynosi sporo rozczarowań osobom spod tych znaków zodiaku. Niedługo będą miały wszystkiego dosyć, bo nic nie ułoży się po ich myśli.

Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Dla wielu znaków zodiaku nadchodząca pełnia Księżyca może się okazać trudnym czasem. Wszystko za sprawą tego, że wystąpi na tle gwiazdozbioru Bliźniąt.

Zobacz także: Horoskop miłosny na 2023 rok. Przekonaj się, co cię czeka

Horoskop na pełnię Księżyca w Bliźniętach 8 grudnia 2022 roku

Zodiakalne Bliźnięta to jeden z najbardziej nielubianych znaków zodiaku. Często bywają oskarżane o kłamstwa, popisywanie się w towarzystwie i niemoralne flirty. Pełnia Księżyca w tym znaku może się okazać irytująca, bo zaczniemy dostrzegać podobne cechy u swoich znajomych.

Te znaki zodiaku najgorzej zniosą nadchodzącą pełnię Księżyca

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą poczuć, że ten tydzień będzie dla nich koszmarem:

Panna

Panny będą teraz zirytowane i przygnębione. Dojdą do wniosku, że w tym tygodniu nie mogą nikomu ufać - wszyscy sprawiają wrażenie, jakby rzucali słowa na wiatr. Z tego powodu zacznie im brakować poczucia bezpieczeństwa w bliskich relacjach.

Baran

Zodiakalne Barany już na początku tygodnia boleśnie zderzą się z rzeczywistością. Odkryją, że nikt nie traktuje ich poważnie. Ktoś pokaże, jak bardzo nie wierzy ich obietnicom i przechwałkom. Nie będą miały szans się przed tym bronić. Zorientują się, że tej osobie już zupełnie nie zależy na podtrzymaniu relacji.

Rak

Raki czeka teraz wiele bezsennych nocy. Pojawią się problemy z samopoczuciem, na które nie będą w stanie nic poradzić. Wiele osób spod tego znaku może dopaść migrena. Jeśli chcą tego uniknąć, muszą uważać na stres.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?