,

Te znaki zodiaku najczęściej podejmują złe życiowe decyzje. Co jest tego przyczyną?

Anna Respondek
12.02.2018 12:58

Nie wszystkie znaki zodiaku potrafią podjąć dobre życiowe decyzje. Te cztery mają z tym największą trudność. 

Złe decyzje
fot. Fotolia

Nie ma osoby, która nigdy w życiu nie popełniła nawet najmniejszego błędu. Są jednak ludzie, którym wszechświat wciąż rzuca nowe kłody pod nogi i niestety nie mają najmniejszego powodzenia zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Zobacz także: Astrologowie wybrali najmądrzejsze znaki zodiaku

Okazuje się, że wpływ na to, jakie podejmujemy decyzje, może mieć nasz znak zodiaku. Astrologowie wybrali cztery z nich, które najczęściej "pakują się" w kłopoty. Od czego to zależy? 

Strzelec

Strzelec uwielbia spontaniczność, dlatego rzadko kiedy coś planuje, a decyzje podejmuje z minuty na minutę. Robi tak, dlatego że boi się tego, że mogłoby go coś w życiu ominąć. Ten znak zodiaku kocha przygody i jest bardzo otwarty na świat, przez co często sugeruje się tym, co mówią inni zamiast zastanowić się przez chwilę. Czasem jednak do złego skłania go zbytnia pewność siebie, przez którą nie jest w stanie logicznie i z dystansem spojrzeć na sytuację. 

Fotografia: Pexels

Koziorożec

Jak to możliwe, że Koziorożec podejmuje złe decyzje, skoro jest jednym z najlepiej zorganizowanych znaków zodiaku? Właśnie przez to, że wszyscy go tak postrzegają, czasem ma ochotę zaszaleć i kieruje się impulsem. To jest coś, co go napędza. Najczęściej jednak złe decyzje dotyczą życia uczuciowego, a przede wszystkim seksu. Jest w tym jednak i plus. Koziorożec zawsze wie, że zrobił źle i przeważnie tego żałuje. 

Baran

Baran to jeden z najbardziej impulsywnych i niecierpliwych znaków zodiaku. To mieszanka wybuchowa, która niestety często prowadzi do podejmowania złych decyzji. Barany nie lubią zastanawiać się nad tym, co poszło nie tak i najczęściej mimo wszystko nie żałują tego, co zrobiły. Jeśli coś nie idzie po ich myśli, Barany starają się przejść nad tym do porządku dziennego i nie psuć sobie zabawy. 

Bliźnięta

Bliźnięta mają bardzo skomplikowaną naturę. To niemalże dwie osoby połączone w jedną, a każda z nich chce robić coś innego. W takich warunkach trudno jest podjąć dobrą i rozsądną decyzję. Jeśli muszą zdecydować się na coś, co ich nie interesuje, nie starają się zgłębić temu i bezmyślnie wybierają jakąś opcję. Bliźnięta często zmieniają zdanie i czują się przez to mocno rozdarte. 

 

Zobacz także, które znaki zodiaku będą najlepszymi żonami: