Zamknij

Te znaki zodiaku mają podwójną osobowość. Często zaprzeczają samym sobie

16.06.2021 12:58

Osoby spod tych znaków zodiaku sprawiają wrażenie, jakby miały dwa różne charaktery. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Kobieta
fot. Shutterstock

Niektóre znaki zodiaku mają wyraźnie określony charakter. Znaki żywiołu Ziemi - Byk, Koziorożec i Panna - posiadają stałe cechy, których nikt nie byłby w stanie w nich zmienić. Jednak nie wszyscy umieją zdecydować się na to, jakimi ludźmi pragną być. Bliźnięta, Ryby i Waga zupełnie tego nie wiedzą.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi szefowie. Wymagają od innych za dużo

Te znaki zodiaku mają podwójną osobowość

Te znaki zodiaku są najbardziej zagadkowe i tajemnicze. Nie wiadomo, czego się po nich spodziewać, bo mają wiele przeciwstawnych cech charakteru. Często same nie mają pojęcia, jak mogłyby opisać i przedstawić siebie.

W relacji z nimi trzeba mieć świadomość tego, że bywają zmienne i zdarza im się zaprzeczać temu, co powiedziały wcześniej.

Te znaki zodiaku często zaprzeczają samym sobie

Osoby spod tych znaków zodiaku mają dwa różne charaktery:

Bliźnięta

Bliźnięta według astrologów mają w sobie dwie osobowości, które często są opisywane jako para skłóconych bliźniaków. Osoby spod tego znaku nieustannie kłócą się same ze sobą, nie wiedząc co robić ani myśleć. Wielu Bliźniaków określa to jako prawdziwą mordęgę. 

Ryby

Ryby są przedstawiane poprzez symbol dwóch ryb płynących w przeciwnych kierunkach. To symbol dwóch największych zalet tego znaku zodiaku - intelektu i intuicji. Niestety rzadko są one ze sobą w harmonii. Najczęściej rozum Ryb kłóci się z ich wrażliwością.

Waga

Wagi mają opinię najbardziej chwiejnych i niezdecydowanych w całym zodiaku. Wynika to z tego, że choć na co dzień potrafią być miłe, ciepłe i bezkonfliktowe, zdarza im się też zachowywać w zdystansowany i chłodny sposób, jakby byłyby pozbawione uczuć.

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?