Zamknij

Te znaki zodiaku czekają smutne święta Bożego Narodzenia. Zostaną odrzucone przez bliską osobę

16.12.2021 13:21

Horoskop miłosny na święta Bożego Narodzenia nie jest zbyt szczęśliwy dla tych znaków zodiaku. Przez większość czasu będą czuły się samotne, a wyczekiwana wiadomość nie przyjdzie.

Horoskop na Boże Narodzenie
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku pod wpływem retrogradacji Wenus mogą przeżyć przykre chwile związane z rozczarowaniem w miłości. Nie powinny snuć nadziei na to, że uda im się teraz stworzyć szczęśliwy związek.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku czekają smutne święta Bożego Narodzenia

Osoby spod tych znaków zodiaku w nadchodzących dniach mogą stracić bliską osobę. Niektórych czeka rozstanie, a inni przestaną wierzyć, że kiedykolwiek uda im się zdobyć wymarzonego partnera. Retrogradacja Wenus to trudny czas w miłości, ale zamiast rozpaczać, warto wyciągnąć z niego lekcję dla własnego rozwoju. Często po zakończeniu tego tranzytu poznajemy osobę, z którą mamy szansę rozpocząć wszystko od nowa.

Te znaki zodiaku zostaną odrzucone w święta

Osoby spod tych znaków zodiaku nie powinny 24 grudnia wychodzić z inicjatywą w miłości:

Rak

Rak popełni błąd, wychodząc teraz z jakimikolwiek propozycjami. Jedyna odpowiedź, jaką może usłyszeć, brzmi: "Nie". Nawet jeśli druga strona jest w jakimś stopniu zaangażowana w relację, nie zgodzi się teraz na to, by zacieśnić więź. Będzie chciała skupić się na zupełnie innych sprawach. Jeśli Rak zaproponuje związek, wspólne mieszkanie czy małżeństwo, atmosfera między nim a partnerem bardzo się zepsuje.

Baran

Baran nie będzie w stanie nad sobą zapanować podczas ważnej rozmowy z osobą, która mu się podoba. Jego zachowanie zostanie odebrane jako dziwaczne, a potencjalny partner poczuje się zniechęcony. Konieczne stanie się zerwanie ze sobą kontaktu na jakiś czas. Druga strona może już nie mieć więcej ochoty na rozmowy.

Panna

Panny, które są bez pary, czeka lekcja cierpliwości. Ktoś, kto wydawał się nimi zainteresowany, odrzuci propozycję spotkania i przestanie się odzywać. Nie będzie wiadomo, dlaczego się tak zachował. Mimo to nie warto psuć sobie tym nastroju na całe święta - układ gwiazd wskazuje, że na początku stycznia wszystko wróci do normy.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.