,

Sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

21.03.2023 14:22

Jaki jest twój horoskop na marzec i kwiecień 2023 roku? 21 marca 2023 roku Słońce przeszło do znaku Barana - rozpoczął się nowy rok astrologiczny i kolejny sezon na kole zodiaku. Co cię teraz czeka? Poznaj swoją przepowiednię.

Horoskop na sezon Barana
fot. Shutterstock

Co mówi twój horoskop na sezon Barana? Poniżej znajdziesz wskazówki dla poszczególnych znaków zodiaku. Zobacz, co cię teraz czeka i na jakie kwestie powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Czy początek wiosny będzie dla ciebie miły? A może będziesz musiał poradzić sobie z wyzwaniami?

Rok astrologiczny to wędrówka przez 12 znaków zodiaku. Rozpoczyna się i kończy podczas równonocy wiosennej. Pierwszym znakiem zodiaku jest Baran, bowiem to właśnie z nim powiązany jest początek astronomicznej wiosny. Kiedy Słońce przechodzi przez punkt przecięcia ekliptyki z równikiem niebieskim, zwany punktem Barana, witamy kolejną porę roku. W horoskopie oznacza to czas przejścia do nowego kalendarza. 

Początek sezonu Barana jest więc wyjątkowym momentem w astrologii. Teraz możemy zacząć swoje życie od początku. Intencje, jakie postawimy sobie na nadchodzący czas, mają wielkie szanse się spełnić. Niektórzy będą mieli wyjątkowe szczęście, a innym przyjdzie sporo popracować na drodze do spełnienia... Zobacz, co czeka cię w nadchodzącym czasie.

Zobacz także: Potrójna koniunkcja w Rybach w marcu 2023 roku - horoskop. Od tego zjawiska zależy teraz twoje życie

Sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023. Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj przepowiednię dla swojego znaku zodiaku i zobacz, co czeka cię w najbliższych dniach.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Baran

Barany popełnią błąd, kiedy zaczną walczyć o czyjeś uczucie. Druga strona od dawna daje im do zrozumienia, że woli odejść. Najwyższy czas jej na to pozwolić i rozpocząć nowy etap. Barany mają teraz spore szanse na spotkanie miłości swojego życia. Lepiej więc nie rozpamiętywać przeszłości, bo przegapią to, co dzieje się tu i teraz...

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Byk

Byki nie powinny odpychać od siebie miłości. Jeśli potraktują kogoś bez szacunku, stracą jego zaufanie. Warto się zastanowić, czy to, co uważają za zdrowy egoizm, nie jest w rzeczywistości samolubstwem. A może to one są teraz przez kogoś nieodpowiednio traktowane? Czas przemyśleć tę kwestię bardzo uważnie. Byki mogą wtedy dojść do zaskakującego wniosku.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Bliźnięta

Bliźnięta wpadną w kłopoty w pracy. Zaczną skupiać się na pozorach i szukaniu poklasku, zamiast realnych wynikach swoich działań. Ktoś szybko to dostrzeże, a potem sprawiedliwie je za to oceni. Stracą wtedy szansę na zdobycie stabilnej pozycji w swojej firmie. W ich życiu pojawi się mnóstwo zmartwień.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Rak

Raki będą chciały za wszelką cenę ukryć przed światem swoją wrażliwość. Postarają się, by nikt się nie zorientował, jak głęboko przeżywają wszystkie swoje porażki. Jednak chociaż będzie im się wydawało, że zupełnie tego po nich nie widać, każdy z łatwością zauważy ich rozgoryczenie. Warto być sobą i otwarcie mówić o tym, co jest nie tak. Dzięki temu Raki zyskają realne wsparcie od innych.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Lew

Lwy powinny spędzić kilka najbliższych tygodni uprawiając sport na świeżym powietrzu. Nic nie wprawi je w tak doskonały nastrój jak wycieczka na rower, długi spacer po lesie czy ćwiczenia na siłowni w parku. Już w połowie kwietnia zauważą, że przestały myśleć o swoich zmartwieniach, nabrały pewności siebie i częściej się uśmiechają. Ich relacje zaczną się lepiej układać, bo znajdą sposób na rozwiązanie każdego problemu.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Panna

Panny nie powinny dać się nikomu sprowokować. Wiele osób może się teraz zachowywać, jakby wątpiły w ich odwagę, ale będzie to w rzeczywistości oznaka zazdrości z ich strony. Zamiast próbować cokolwiek udowadniać, Panny mogą zignorować problem i zwyczajnie cieszyć się życiem. W przeciwnym razie będą zestresowane niemal cały czas.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Waga

Wagi zaczną nowy etap w swoim życiu zawodowym. Wprawi je to w dobry nastrój i zachęci do tego, by coś zmienić w swojej codzienności. Praktyka jogi o poranku? Bieganie wieczorem? A może nauka czegoś nowego i rozwijanie pasji? Cokolwiek nada ich życiu barw, jest warte tego, by poświęcić temu czas.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Skorpion

Skorpiony staną się teraz wyjątkowo towarzyskie. Muszą jednak unikać obecności toksycznych osób, bo będą szczególnie podatne na ich wpływ. Lepiej nie ryzykować. Czasem należy odwołać zaplanowane spotkanie i nawet się z tego nie tłumaczyć. Intuicja podpowie Skorpionom, z kim nie powinny się zadawać.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Strzelec

Strzelce pod koniec marca czeka niespodzianka, która może całkowicie odmienić bieg ich dotychczasowego życia. Sytuacja zacznie od nich wymagać natychmiastowego podjęcia decyzji, choć nie czują się na to gotowe. Muszą jednak przejąć kontrolę nad swoim życiem, bo w przeciwnym wypadku ktoś narzuci im własną wolę...

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Koziorożec

Koziorożce będą skupione na pracy i dyscyplinie. Ich życie zacznie się teraz kręcić wokół ściśle określonego planu. Cokolwiek pragną osiągnąć, w nadchodzącym czasie stanie się możliwe. Będą miały 3 razy więcej energii niż zwykle, więc czeka je murowany sukces. Już na początku kwietnia poczują, że ich życie zmierza w odpowiednim kierunku.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Wodnik 

Wodniki zorientują się, że mogą stracić coś niezwykle dla nich ważnego. Nie będą ukrywać przed światem, że im na tym zależy. Zaczną walczyć o tę sprawę i przez cały nadchodzący miesiąc nie uda im się przestać o tym myśleć. Ktoś jednak doceni ich ogromne poświęcenie. Okaże wdzięczność w taki sposób, że Wodniki nigdy tego nie zapomną.

Horoskop na sezon Barana 21 marca - 20 kwietnia 2023 - Ryby

Ryby odzyskają optymizm i chęć do życia. Nawet jeśli ostatnie tygodnie dały im w kość, teraz zupełnie zapomną o swoich niedawnych zmartwieniach. Każdy dzień przyniesie im teraz nowy powód do uśmiechu. Czas zacząć korzystać z życia i znów je doceniać - w tym miesiącu przyniesie Rybom same wspaniałe chwile.

Zobacz także: Te znaki zodiaku tej wiosny będą najszczęśliwsze. Los im sprzyja

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się