Zamknij
United Archives/East News
  • 12 Zobacz
fot. East News

Samatha, Carrie, a może Mr. Big? Jeśli lubisz oglądać "Seks w wielkim mieście" i często się zastanawiasz, do której postaci najbardziej pasujesz, odpowiedź znajdziesz w naszej galerii.

Według astrologów wszystkie znaki zodiaku reprezentują określone cechy, które pozwalają nam przypisać je do fikcyjnych postaci z filmu i literatury. Także bohaterowie naszych ulubionych seriali mieli profil psychologiczny, wskazujący na ich możliwą datę urodzenia. Jaki znak zodiaku mogła mieć Carrie Bradshaw? Co wiemy o innych postaciach z SATC? Sprawdźcie.

Zobacz także: Którą postacią z "Przyjaciół" jesteś? Wskazuje na to twój znak zodiaku

Którą postacią z "Seksu w wielkim mieście" jesteś?

"Seks w wielkim mieście" to amerykański serial telewizyjny powstały w latach 90. XX wieku. Opowieść o czterech przyjaciółkach, które towarzyszą sobie w codziennych perypetiach, zyskała wielką popularność. Fabuła oparta na bestsellerowej powieści Candace Bushell zaintrygowała miliony widzów na całym świecie, a odtwórczynie głównych ról stały się prawdziwymi gwiazdami.

Pomimo upływu lat serial wciąż wzbudza ogromne emocje - powstaje właśnie jego kontynuacja pt. "And Just Like That...", a jej premiera zapowiadana jest na koniec 2021 roku.

Miranda Hobbes, Samantha Jones, Carrie Bradshaw i Charlotte York to kobiety o różnych osobowościach. Aż trudno pojąć, w jaki sposób zostały bliskimi przyjaciółkami. Część z nich wierzyła w prawdziwą miłość, ale pozostałe wolały zachować niezależność i uprawiać seks bez zobowiązań. Spotykały się z wieloma mężczyznami, dokonując często zaskakujących wyborów.

Którą z nich najbardziej przypominasz? A może bliżej ci do ich przyjaciół lub partnerów? Teraz możesz się o tym przekonać.

Zobacz także: Gryffindor, Slytherin, a może Ravenclaw? Twój znak zodiaku wskazuje, do jakiego domu w Hogwarcie należysz

loader