Seks horoskop na 2022 rok. Te znaki zodiaku czeka gorący romans

12.01.2022 12:55

Które znaki zodiaku czekają w tym roku najgorętsze noce? Astrologowie wskazali, kto ma największe szanse na niezapomniane doznania w sypialni.

Zakochani
fot. Shutterstock

Seks horoskop na 2022 rok podpowiada, czego możemy się spodziewać w nadchodzącym czasie, jeśli chodzi o miłosne doznania. Kto ma szansę na gorący romans, a komu zabraknie ognistych wrażeń? Sprawdź przepowiednię dla siebie i przekonaj się.

Zobacz także: Te znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania. Długo noszą w sobie urazę

Seks horoskop na 2022 rok

Układ gwiazd wpływa zarówno na naszą psychikę, jak i ciało. Pod wpływem ruchu ciał niebieskich jesteśmy pobudzeni albo senni, a także zmieniają się nasze potrzeby i oczekiwania. Niektórzy skupiają się na karierze, inni na bliskich relacjach, ale są i tacy, którzy szukają silnych wrażeń. Zobacz, co czeka poszczególne znaki zodiaku w 2022 roku.

Seks horoskop na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Które znaki zodiaku spędzą w tym roku najprzyjemniejsze chwile w sypialni? Oto seks horoskop na 2022 rok:

Seks horoskop na 2022 rok - Baran

Barany mogą ściągnąć na siebie problemy, próbując zdobyć kogoś, kto znajduje się poza ich zasięgiem. Romansowanie z kimś, kto jest już po ślubie, to w tym roku najgorszy pomysł z możliwych. Doprowadzi to do ogromnego skandalu.

Seks horoskop na 2022 rok - Byk

Byki w tym roku przekonają się, co to znaczy prawdziwa miłość. Głębokie porozumienie z partnerem sprawi, że wspólne noce będą najpiękniejszym doświadczeniem w ich życiu. Jesienią mogą nawet zacząć myśleć o ślubie.

Seks horoskop na 2022 rok - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną skłaniać się ku monogamii. Nawet jeśli wcześniej wolały randki z wieloma osobami, w tym roku trafią na kogoś naprawdę wyjątkowego. Dojdą do wniosku, że jedna bliska relacja w życiu w zupełności im wystarczy.

Seks horoskop na 2022 rok - Rak

Raki mogą się boleśnie przekonać, że brak seksu w związku oznacza brak miłości. Partner stanie się oziębły i znudzony, przez co może poszukać wrażeń gdzieś indziej. Lepiej go przy sobie nie zatrzymywać. Nie warto.

Seks horoskop na 2022 rok - Lew

Lwy nauczą się przyjmować czyjąś miłość. Zamiast zamartwiać się tym, że partner od nich odejdzie, nauczą się cieszyć jego obecnością. To pomoże im otworzyć się na wspólne doznania i nabrać odwagi w sypialni.

Seks horoskop na 2022 rok - Panna

Panny zakochają się bez pamięci i na wiosnę całkowicie stracą głowę. Nie powinny planować na ten czas zbyt wielu poważnych obowiązków. Porzucą je i uciekną na randkę, zapominając o całym świecie.

Seks horoskop na 2022 rok - Waga

Wagi nauczą się tego, że prawdziwe piękno wcale nie jest zależne od wyglądu. W tym roku zapomną o kompleksach związanych ze swoim ciałem. Partner pokaże im, że zasługuje ono na czułość w każdym rozmiarze i ze wszystkimi niedoskonałościami.

Seks horoskop na 2022 rok - Skorpion

Skorpiony zaczną mieć spore powodzenie, ale jeśli będą się tym przechwalały, zniechęcą potencjalnego partnera. Warto w tym roku uważać, by nie wpaść w przesadną próżność. To może narazić Skorpiony na ośmieszenie w towarzystwie.

Seks horoskop na 2022 rok - Strzelec

Strzelce będą się w tym roku zachowywać dość niepozornie. Nikomu nie przyjdzie do głowy, że mogą mieć swoją intymną tajemnicę. Ich relacja z pewną osobą z pozoru będzie przyjacielska, ale za zamkniętymi drzwiami stanie się czymś innym. Płomienny romans uda się utrzymać w tajemnicy aż do nadejścia zimy.

Seks horoskop na 2022 rok - Koziorożec

Koziorożce wpadną w figlarny nastrój i nabiorą ochoty, by zrobić coś szalonego. Istnieje szansa, że nawiążą romans z kimś o wiele młodszym od siebie. Czeka je w tym roku sporo zabawy, która przyniesie niezapomniane wspomnienia.

Seks horoskop na 2022 rok - Wodnik

Wodniki w tym roku nawiążą porozumienie ze swoją bratnią duszą. Relacja z tą osobą na początku będzie się wydawała zupełnie aseksualna. Pierwszy pocałunek odmieni wszystko - od tej pory trudno będzie się od siebie oderwać.

Seks horoskop na 2022 rok - Ryby

Ryby staną się przedmiotem czyjejś fantazji. Choć na początku mogą się z tym czuć trochę nieswojo, z biegiem czasu nabiorą odwagi i nawiążą romans. Czeka je niezapomniane lato, szczególnie jeśli zdecydują się na wspólny wyjazd.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?