Obserwuj w Google News

Jakie są zodiakalne Ryby? Poznaj horoskop opisowy Ryb

3 min. czytania
Aktualizacja 04.07.2022
23.11.2020 12:00
Zareaguj Reakcja

Ryby to znak zodiaku, który w życiu kieruje się intuicją, cechuje go empatia oraz interesuje się sztuką. Osoby spod tego znaku zodiaku są wrażliwe i krytyczne wobec siebie. Sprawdź, czym jeszcze się charakteryzują Ryby.

Znak zodiaku ryby
fot. Shutterstock

Osoby spod tego znaku zodiaku mają problemy w podejmowaniu decyzji, ponieważ są z natury bardzo zmienne. Mimo że niektórzy mogą sądzić, że Ryby są słabe psychicznie i nie mają siły walczyć o swoje marzenia, to jednak są w stanie osiągnąć ogromny sukces dzięki swojej intuicji i instynktowi.

Zobacz także: Zodiakalne Ryby w sypialni. Jakimi są kochankami?

Zodiakalne Ryby - charakterystyka. Jakie są Ryby?

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Ryby to znak zodiaku podatny na wpływy, chwiejny emocjonalnie i wrażliwy na cudzą krzywdę. Osoby urodzone w okresie od 19 lutego do 20 marca mają skłonności do stawiania się w roli ofiary. Za to są szczere, otwarte i empatyczne, dlatego są dobrym materiałem na przyjaciół.

Ponadto zodiakalne Ryby są bardzo ufne i łatwo poddają się sugestiom innych osób. Stąd ich skłonności do częstej zmiany zdania. Ryby charakteryzują się też brakiem konsekwencji i samodyscypliny oraz poświęcają się dla innych, często zapominając o sobie.

Redakcja poleca

Ryby – kolor, kamień, kwiat

Rybom patronuje żywioł Wody i właśnie dlatego są chwiejne emocjonalnie. Szczęśliwymi kolorami Ryb są morska zieleń i fiolet. Szczęśliwe kamienie to perła, koral, chryzolit. A szczęśliwe rośliny to dziewanna, irys, leszczyna i wierzba.

Choroby, które dopadają osoby spod znaku Ryb

Ryby często popadają w nałogi. Zdarza się też, że cierpią na bezsenność i alergie.

Zobacz także:  5 najseksowniejszych kobiet według znaku zodiaku. One ociekają seksem!

Ryby w związkach z innymi znakami zodiaku

Mężczyzna i kobieta Ryby w miłości i w seksie wyróżniają się na tle innych znaków przede wszystkim swoim rozmarzeniem. Nikt tak jak oni nie buja w obłokach, jeśli chodzi o te sprawy...  Zodiakalne Ryby mają tendencję do zakochiwania się w wyobrażeniach, a nie w rzeczywistej postaci swoich kochanków. Często doświadczają rozczarowań, kiedy uświadamiają sobie, że same wykreowały w umyśle osobę, w której się zakochały.

Mężczyzna spod znaku Ryb odznacza się wysoką wrażliwością. Jego zmienność sprawia, że bywa trudny do zrozumienia. Kobiety, które mają za sobą doświadczenia w relacji z Rybami, są zgodne co do jednego - trudno spodziewać się po nich inicjatywy. Kobieta spod znaku Ryb jest marzycielką, pragnie romantycznej relacji.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Ryb. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

W związkach Ryby są bardzo czułe, emocjonalne, oddane, kochające i niezwykle troskliwe. Starają się unikać osób agresywnych, zmanierowanych i zbyt głośnych.

Redakcja poleca

Jaka praca jest najlepsza dla Ryb?

Ryby lepiej radzą sobie w wolnych zawodach niż w pracy na etacie. Z racji tego, że Ryby są bardzo kreatywne, powinny decydować się na pracę artystyczną. Dziedziny, w których z pewnością się odnajdą, to pisanie, aktorstwo i muzyka.

Sławne Ryby

Popularne osoby spod znaku Ryb to Marie-Madeleine de Lafayette, Róża Luksemburg, Jean Harlow, Michał Anioł, Victor Hugo, Albert Einstein, Andrzej Wajda, Elizabeth Taylor, Michael Caine, Sharon Stone, Chuck Norris, Bruce Willis, Rihanna, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Zdzisław Beksiński, Fryderyk Chopin, Jarosław Iwaszkiewicz, Zygmunt Krasiński, Justin Bieber, Sandro Botticelli, Georg Ohm, Antonio Vivaldi, Flavor Flav, Andrzej Grabowski, Ryszard Kapuściński, Jakub Gierszałur.

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!