Zamknij

Ranking najlepszych kochanków według znaków zodiaku. Będziecie zaskoczeni!

23.12.2019
Aktualizacja: 30.12.2019 09:55

Sprawdźcie, na którym miejscu w rankingu uplasowaliście się wy oraz wasz partner. Niektóre znaki zodiaku są sporym zaskoczeniem.

kochankowie według znaku zodiaku
fot. Shutterstock

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, który znak zodiaku jest najlepszym kochankiem?

Jeśli was to interesuje koniecznie przeczytajcie nasz ranking, który został ułożony od najgorszego do najlepszego partnera miłosnego.

Ranking najlepszych kochanków według znaków zodiaku

12. Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku to urodzeni flegmatycy. Jeśli szukacie niesamowitych przeżyć, u Wodnika ich nie znajdziecie.

11. Rak

Większość Raków lubi stabilizacje w związku, dlatego nie można liczyć na niespodzianki. Wszystko musi być dokładnie zaplanowane, dlatego, jeśli liczycie na fajerwerki, tutaj ich nie znajdziecie.

10. Waga

Wagi lubią być zaspokajane w łóżku. Są przy tym bardzo samolubne i traktują partnerów instrumentalnie.

9. Ryby

Osoby spod znaku Ryb nie szukają stabilizacji. To typy podrywaczy, które nie lubią być w związku. Kiedy decydują się na związek, z góry zakładają, że nie wypali.

8. Lew

Większość Lwów jest opiekuńcza i stara się zapewnić partnerowi wszystko, co najlepsze. Niestety w łóżku bywa inaczej. Lwy lubią, kiedy to nimi opiekuje się partner w sypialni.

7. Panna

Panny nie zrobią pierwszego kroku, dlatego to je trzeba zaciągnąć do łóżka. Kiedy znajdą odpowiedniego partnera i mogą mu zaufać, bardziej się otworzą.

6. Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo namiętne względem swojego partnera. Jeśli tylko zdecydują się na związek, mogą ubiegać się o miano jednego z lepszych partnerów seksualnych.

5. Byk

Byki bardzo często podchodzą do seksu zbyt poważnie. Planują i obmyślają wcześniej strategię. Tego typu planowanie może okazać się zgubne, jednak w większości przypadków przynosi upragniony efekt.

4. Skorpion

Skorpiony są bardzo doświadczonymi partnerami seksualnymi. Większość z nich bardzo lubi się tym chwalić, co nie zawsze wszystkim się podoba.

3. Koziorożec

Koziorożce odczuwają, czego oczekuje ich partner. To właśnie dzięki podświadomości potrafią okazać się świetnymi kochankami.

2. Baran

Srebrny medal otrzymuje Baran. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo skromne i nie doceniają swojego potencjału.

1. Strzelec

Większość Strzelców podświadomie wie, czego oczekuje od nich ich partner. To właśnie dzięki temu jest taki dobry w łóżku.

Zgadzacie się z rankingiem?

loader

Zobacz także: Co powinnaś zrobić przed końcem tego roku? Zdradza to twój znak zodiaku

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?