Przed nami Śnieżny Księżyc. Ta pełnia będzie inna niż wszystkie

03.02.2023 09:52

Pełnia Księżyca 5 lutego 2023 roku może nas zaskoczyć. Poczujemy się wtedy w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj. Jak to zjawisko może wpłynąć na nasze samopoczucie?

Śnieżny Księżyc - Pełnia 5 lutego 2023 roku
fot. Shutterstock

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku wskazuje, że w nadchodzących dniach możemy poczuć na sobie silny wpływ tego zjawiska. Występuje ono na tle gwiazdozbioru Lwa, znaku należącego do żywiołu Ognia. Astrologowie twierdzą, że będziemy teraz pobudzeni i niespokojni. Oto garść wskazówek na nadchodzący czas.

Zobacz także: Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jak wykorzystać energię Śnieżnego Księżyca? Rytuały i wróżby na pełnię mogą nam pomóc, jednak musimy zdawać sobie sprawę z tego, że nadchodzące zjawisko będzie niezwykle intensywne.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że kiedy na niebie widnieje okrągła, rozświetlona tarcza, bywamy szczególnie pobudzeni. Miewamy problemy ze snem, odczuwamy wiele silnych emocji. Pełnia Księżyca jest czymś w rodzaju skumulowania energii. Stymuluje nas do działania, dodaje odwagi i skłania do tego, by podążać za instynktem. Potęguje głód, wywołuje podniecenie i... agresję. Pełnia Księżyca często kojarzy się z seksem. Wynika to z tego, że nasz układ hormonalny jest wtedy szczególnie pobudzony i o wiele trudniej jest nam go kontrolować. 

To zjawisko zawsze uwalnia to, co jest w nas ukryte. Możemy zachowywać się jak szaleńcy albo zebrać się na odwagę i zrobić coś, czego wcześniej nie byliśmy w stanie dokonać. Właśnie w taki dzień wyznajemy komuś uczucia lub nareszcie mówimy to, co myślimy naprawdę. Co przyniesie nam pełnia w Lwie? Oto zapowiedź astrologów.

Śnieżny Księżyc. Horoskop na pełnię Księżyca 5 lutego 2023 roku

Zapytaliśmy astrolożkę Lilianę, czego możemy się spodziewać po pełni w Lwie. Jej zdaniem to zjawisko znacznie się wyróżni na tle pozostałych w rocznym cyklu księżycowym.

To będzie pełnia inna niż wszystkie. Okaże się dla nas przełomowa. Przestaniemy trzymać w tajemnicy to, co się z nami naprawdę dzieje - stwierdziła.

Nasze emocje będą teraz tak intensywne, że nie będziemy dłużej w stanie ich ukrywać. Poczujemy, że musimy je wyrazić. W nadchodzących dniach nie ma co liczyć na spokojne i wyważone rozmowy lub łagodność w relacjach z innymi. Każdy z nas poczuje wpływ żywiołu Ognia.

loader

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?