,

Potrójna koniunkcja w Rybach w marcu 2023 roku - horoskop. Od tego zjawiska zależy teraz twoje życie

21.03.2023 10:22

Prognoza astrologiczna na marzec wskazuje, że jednym z najważniejszych zjawisk astrologicznych tego miesiąca jest koniunkcja Słońca, Neptuna i Merkurego w Rybach. Jest to dla nas niezwykle istotne zjawisko. Przekonaj się, co oznacza dla twojego znaku zodiaku.

Potrójna koniunkcja w Rybach w marcu 2023
fot. Shutterstock

Horoskop na nadchodzące dni daje wyraźnie do zrozumienia, że spotkanie Słońca i dwóch planet w jednym znaku zodiakalnych Ryb wywrze silny wpływ na to, w jakim nastroju znajdziemy się na początku wiosny. Jeśli nie zwrócimy uwagi na pewną istotną kwestię, wpędzimy się w poważne kłopoty na wiele nadchodzących miesięcy. Ci, którzy nie zastosują się do wskazówek astrologów, mogą pozostać w depresyjnym nastroju aż do końca lipca.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Potrójna koniunkcja w Rybach w marcu 2023 roku - horoskop

Symboliczne znaczenie koniunkcji Słońca, Neptuna i Merkurego w Rybach wskazuje na istotną rolę prawa przyciągania w naszym życiu codziennym. Co to oznacza? Mówiąc najprościej - nasze myśli działają teraz jak zaklęcia. Jeśli myślimy o czymś w jasnych barwach i jesteśmy optymistami, mamy szansę przyciągnąć do siebie pozytywne zdarzenia. Czarnowidztwo jest jednak niezwykle ryzykowne. Może się sprawdzić...

Każda z naszych wizji może się teraz zrealizować. Lepiej więc unikać lęku i czarnych scenariuszy - radzi wróżka Katasza.

To od nas zależy, jak potoczą się niedługo nasze losy. Musimy wziąć odpowiedzialność za własne myśli. Ci, którzy nie potrafią cieszyć się życiem, a zamiast tego nieustannie się o coś zamartwiają, mogą na siebie ściągnąć poważne problemy. Kolejnym zadaniem dla każdego z nas jest to, by podjąć świadomą decyzję, czego tak naprawdę chcemy od życia. Jeśli tego nie zrobimy, ktoś wybierze za nas. Będziemy teraz niezwykle podatni na cudze wpływy i możemy z łatwością oddać panowanie nas swoimi sprawami.

Nadchodzące dni mogą się dla wielu z nas okazać trudne - ostrzega wróżka.

Koniunkcja Słońca, Neptuna i Merkurego w Rybach. Od tego zjawiska zależy teraz twoje życie

W rzeczywistości jednak ta potrójna koniunkcja może nas wspierać. Koniunkcja Słońca, Neptuna i Merkurego to magiczne zjawisko, które pomaga w spełnieniu marzeń. Postawione cele mogą się zrealizować, rozpoczęte projekty przyniosą sukces, a nawiązane rozmowy mogą zwiększyć sympatię pomiędzy dwiema osobami... Aby tak się jednak stało, nie możemy tracić wiary w siebie. Musimy popracować nad poczuciem własnej wartości, by nabrać przekonania, że zasługujemy na wszystko, co dla nas najlepsze.

Powinniśmy sobie teraz wyobrazić, że nasze myśli mają magiczną moc. Od naszego wyboru zależy, co będziemy teraz do siebie przyciągać - twierdzi Katasza.

Przez kilka tygodni po równonocy wiosennej ustala się to, jak będzie wyglądało nasze życie w niedalekiej przyszłości. Warto zaplanować sobie dobry czas. Jeśli zamiast tego zaczniemy się zamartwiać o to, co nas czeka, sami staniemy się odpowiedzialni za pojawienie się przykrych zdarzeń w naszym życiu...

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się