,

Pierwszy dzień wiosny 21 marca - horoskop na równonoc dla wszystkich znaków zodiaku

20.03.2023 13:31

Pierwszy dzień wiosny to w astrologii magiczny czas. Według horoskopu rozpoczyna się wtedy nowy rok astrologiczny. Kiedy Słońce przechodzi do znaku Barana, możemy zacząć wszystko od początku. Komu ten czas najbardziej sprzyja, a kto kiepsko zniesie nadchodzące dni? Sprawdź przepowiednię dla siebie.

Pierwszy dzień wiosny 21 marca - horoskop na równonoc dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Horoskop na równonoc wiosenną podpowie ci, na co powinieneś teraz zwrócić szczególną uwagę. Przepowiednia dla każdego znaku zodiaku wskazuje, w jaki sposób wpływa na niego obecny układ planet i co możemy zrobić, by zadziałał na naszą korzyść. Poznaj swój horoskop i zobacz, jakie będą dla ciebie najbliższe dni.

Zobacz także: Tarot online - wróżba za darmo

Pierwszy dzień wiosny 21 marca - horoskop na równonoc dla wszystkich znaków zodiaku

Przejście Słońca do znaku Barana jest powiązane z nowiem Księżyca w Baranie 21 marca. Niektóre znaki zodiaku poczują teraz ogromny przypływ energii i nabiorą nadziei na przyszłość. Inne jednak stracą cały entuzjazm do życia. Mogą wpaść w irytację, co poskutkuje złym samopoczuciem fizycznym.

Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Przekonaj się, co jest ci teraz pisane.

Równonoc wiosenna 2023. Przepowiednia dla wszystkich znaków zodiaku

Na co powinieneś uważać w nadchodzącym czasie? Sprawdź swój horoskop na początek wiosny.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Baran

Barany dopadnie huśtawka nastrojów. W jednej chwili będą się cieszyć jak dziecko, a w drugiej - zupełnie nagle wpadną w melancholię. Wywoła to frustrację, przez co mogą się z kimś pokłócić. Astrologowie zalecają codzienny ruch na świeżym powietrzu. To pomoże Baranom rozładować napięcie i poprawić sobie humor.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Byk

Byki za sprawą Wenus zaczną myśleć głównie o miłości. Mogą dostać teraz wiele wiadomości od bliskich osób, ale nie będą wiedziały, jak mają na nie zareagować. Powinny dać sobie kilka dni, zanim podejmą decyzję w sprawie tego, co pragną zrobić. W przeciwnym wypadku popełnią spory błąd.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Bliźnięta

Bliźnięta przyłapią kogoś na kłamstwie albo odkryją, że od dawna były oszukiwane i wykorzystywane. Ktoś od tygodni bawił się ich uczuciami, wcale nie biorąc na poważnie składanych przez siebie obietnic. Niełatwo będzie przełknąć tę gorzką pigułkę, ale Bliźnięta muszą sobie z tym poradzić. W przeciwnym razie będą się smucić przez cały miesiąc.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Rak

Raki nie powinny narzucać się nikomu, kto sam nie wychodzi z inicjatywą. W ten sposób mogą się tylko rozczarować. Jeśli druga osoba nie daje im do zrozumienia, że zależy jej na kontynuowaniu relacji, Raki muszą na jakiś czas się wycofać. Tylko w ten sposób będą mogły się przekonać, czy są dla kogoś ważne.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Lew

Lwy mogą teraz odmienić swoje życie. Wystarczy, że podczas pierwszego dnia wiosny przestaną narzekać i spojrzą na sprawy z nowej perspektywy. Optymizm zadziała jak zaklęcie, dzięki czemu w ciągu kilku najbliższych miesięcy wszystkie sprawy ułożą się dokładnie tak, jak Lwy tego chciały. Czas przypomnieć sobie moc prawa przyciągania.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Panna

Panny będą miały szansę zakończyć konflikt, który trwał od kilku tygodni. Pomiędzy nimi a drugą osobą dojdzie do niespodziewanej konfrontacji. Zdecyduje ona o tym, czy relacja zostanie zerwana. Może się okazać, że obie strony pragną czegoś zupełnie innego - kto się czubi, ten się lubi...

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Waga

Wagi zaczną działać na płeć przeciwną jak magnes. W widoczny sposób wypięknieją, ale pośród ich wielbicieli znajdzie się ktoś, kto... zakocha się w pięknie ich duszy. Powinny dać szansę właśnie tej osobie. Przeprowadzą z nią rozmowy, których nigdy nie zapomną. Ta znajomość może się skończyć na ślubnym kobiercu.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Skorpion

Skorpiony powinny skoncentrować się na wszystkim, co nowe. Najbliższe kilka tygodni to dla nich czas nawiązywania znajomości i szukania inspiracji. Niektórzy mają szansę zdobyć nową pracę, a inni - partnera. Nie warto rozmyślać o przeszłości, a najgorszym możliwym rozwiązaniem będzie umówienie się na randkę z eks. "Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy" - to teraz motto dla zodiakalnego Skorpiona.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Strzelec

Strzelce będą miały tak świetny humor, że zupełnie zapomną o wszystkich swoich dotychczasowych problemach. Nabiorą chęci do działania i poczują, jak budzą się po zimie. Cokolwiek pragnęły zrobić od wielu tygodni, teraz przyjdzie im z łatwością - mogą nadrobić zaległości w jeden dzień. W nadchodzącym czasie pojawi się też szansa, by spełnić swoje największe marzenie.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Koziorożec

Koziorożce dopadnie osłabienie fizyczne, jeśli ich dom nie jest wysprzątany z kurzu. Zaczną zachowywać się tak, jakby dostały alergii na brud i bałagan. Odzyskają energię do życia, kiedy uporządkują swoją przestrzeń. W przeciwnym wypadku mogą mieć problemy z drogami oddechowymi i staną się podatne na przeziębienia.

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Wodnik

Wodniki spoważnieją. Pluton za kilka dni przejdzie do ich znaku po 15 latach spędzonych na tle gwiazdozbioru Koziorożca. Co powinno teraz umrzeć, a co ma szansę się odrodzić? Pytania tego typu nie dadzą Wodnikom spać. Niektóre relacje trzeba będzie zakończyć raz na zawsze. Jest jednak taka, o którą zdecydują się zawalczyć...

Horoskop na pierwszy dzień wiosny - Ryby

Ryby w ostatnich dniach odczuwały spadek nastroju bez żadnego wyraźnego powodu. Nadchodzący czas sprawi, że będzie zupełnie odwrotnie. Nabiorą nastroju do żartów, zaczną częściej sprawiać sobie przyjemność i poczują, że przyciągają do siebie dobrych ludzi. Sezon Barana okaże się dla nich miłym czasem. Przyniesie im długo wyczekiwane zmiany. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Logo radiozet Dzieje się